SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE X
  • Baterie

Baterie do IPHONE X

(4 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W naszym sklepie GSMOK.PL oferujemy doskonale wykonane baterie do iPhone X - telefonu, który wpłynął na dalsze losy marki Apple. Poszczególne modele różnią się pojemnością, a ich wspólną cechą jest korzystna cena zakupu, pełne bezpieczeństwo użytkowania oraz stuprocentowa zgodność deklarowanej pojemności z realną. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne baterie iPhone X i złóż zamówienie już dziś. W razie pytań skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości podczas wyboru, a także przybliżą wszelkie istotne dane techniczne.

Zadbaj o wybór odpowiedniej baterii do iPhone X

iPhone X otworzył w historii marki Apple nowy rozdział w kwestii designu i nie bez powodu został jednym z najpopularniejszych smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka na przestrzeni lat. Jego ekran w technologii OLED po raz pierwszy w historii tego przedsiębiorstwa z Cupertino zajął praktycznie cały front telefonu. Wraz z ciekawą stylistyką szła także duża pojemność baterii. Telefon mimo dużego wyświetlacza zapewniał długi czas pracy na baterii, lecz niestety kolejne cykle jej ładowania nie pozostają bez znaczenia dla jej pojemności. Po kilku latach pojemność intensywnie używanej i często ładowanej baterii w iPhone X może zmniejszyć się do bardzo niskiego poziomu, dlatego warto wymienić ją na nową. W skrajnych przypadkach nadmiernie wyeksploatowany akumulator może powodować wyłączanie się telefonu np. w trakcie rozmowy. Skraca się także czas jego aktywnego użytkowania.

W naszym sklepie GSMOK.PL znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane i najlepsze baterie do iPhone X. Poszczególne modele różnią się pojemnością, która bezpośrednio wpływa na czas użytkowania telefonu tego producenta. Jeśli korzystasz z telefonu bardzo dużo, koniecznie zdecyduj się na model o większej pojemności wyrażonej parametrem miliamperogodzin. Niezależnie od wyboru, wszystkie baterie do iPhone X oferowane na tej podstronie są w pełni bezpieczne w użytkowaniu i zostały wyposażone we wszystkie niezbędne systemy ochronne, które zabezpieczają przed nadmiernym przeładowaniem czy głębokim rozładowaniem. Co więcej, są także idealnie dopasowane do tego modelu telefonu, dzięki czemu ich montaż przebiega szybko i bezproblemowo. Nie trzeba także wykonywać żadnych modyfikacji.

Zapraszamy do zakupu baterii do iPhone X w sklepie GSMOK.PL

Wśród wielu zalet naszej firmy GSMOK.PL warto wymienić wieloletnie doświadczenie, które zdobywamy nieustannie od 2003 roku na krajowym rynku. Obecnie jesteśmy największym sklepem z akcesoriami, produktami oraz urządzeniami i częściami zamiennymi z kategorii GSM w Polsce. Cały nasz asortyment przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, którzy chcą naprawę przeprowadzić samodzielnie, a także do klientów biznesowych B2B, którzy chcą poszczególne produkty oferować także w swoich sklepach detalicznych, hurtowniach i punktach serwisowych. Wyróżniamy się spośród innych firm między innymi bardzo szybką wysyłką, gdyż pracownik wybranej firmy kurierskiej odwiedza nas dwukrotnie w ciągu dnia. Co więcej, w Warszawie oferujemy dostawę na terenie miasta w ciągu kilku godzin od chwili złożenia zamówienia.

Strona wygenerowana w 1.107 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję