SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Ładowarki

Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Nieustanny rozwój technologii sprawia, że baterie w telefonach wytrzymują dłużej. Nie oznacza to jednak, że nie zachodzi konieczność ich ładowania. Starsze ładowarki do telefonów niezbyt dobrze radzą sobie z pojemnymi akumulatorami, ich pełne naładowanie zabiera bardzo dużo czasu. Najnowsze modele tego urządzenia potrafią naładować baterię w ciągu kilkudziesięciu minut dzięki technologii Fast Charging 3.0. Taką technologię posiadają modele oferowane przez nasz sklep GSMOK, który od lat wspiera i zaopatruje klientów hurtowych akcesoriami i częściami do urządzeń mobilnych.

Hurtownia ładowarek do telefonów

Hurtownia GSMOK od lat współpracuje z dostawcami akcesoriów i części do telefonów komórkowych. Owocem tych relacji jest wzrost renomy na rynku oraz stale poszerzające się grono zaufanych klientów. Swoje usługi w świadczymy przede wszystkim dla firm i przedsiębiorstw, które liczą na naszą pomoc oraz doświadczenie w zaopatrywaniu klientów w najwyższej jakości komponenty elektroniczne. Oferowane przez nas ładowarki pochodzą prosto z fabryk producentów, z którymi współpracujemy. Posiadamy modele umożliwiające szybkie ładowanie zarówno w domu, jak i podczas podróży autem, czy też przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii indukcyjnej. Wysoka jakość oraz wydajność oferowanych produktów to główne cechy, które sprawiają, że cieszą się one doskonałą opinią wśród klientów.

Ładowarki do telefonów

Ładowarka to urządzenie niezbędne każdemu posiadaczowi telefonu komórkowego. Dzięki niej możliwe jest szybkie i bezpieczne naładowanie baterii, co zapewni długotrwałą pracę urządzenia. Wszystkie oferowane przez nasz sklep ładowarki do telefonów szybko ładujące, posiadają odpowiednie oznaczenie, gwarantujące ich wysoką jakość. W ofercie znajdą Państwo ładowarki do telefonów każdej marki i modelu, nawet tych, które od dłuższego czasu nie znajdują się w sprzedaży. Dystrybuujemy produkty renomowanych firm takich jak Apple, MacBook, Samsung, Xiaomi, czy też Huawei. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym sklepie są fabrycznie nowe oraz na gwarancji.

Ładowarki indukcyjne

Ładowarki do telefonów szybko ładujące, które do tego celu wykorzystują zjawisko indukcji, to najnowocześniejsza technologia stosowana w tego typu urządzeniach. Hurtownia ładowarek do telefonów rozwijając się, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, również wprowadziła do swojego asortymentu takie akcesoria. To w szczególności ukłon w stronę tych z Państwa, którzy cenią sobie nowoczesność połączoną ze współczesnym designem, na dodatek w atrakcyjnej cenie.

Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe oferowane przez nasz sklep z pewnością przydadzą się tym, którzy dużo podróżują i używają w tym czasie swojego smartfona. Dzięki nim już nigdy nie będziecie musieli się Państwo martwić, czy bateria się nie rozładuje podczas wyznaczania trasy lub długich konwersacji w podróży. W ofercie znajdują się tradycyjne ładowarki pod zapalniczkę, jak i szykowne i eleganckie uchwyty z technologią ładowania indukcyjnego.

Ładowarki sieciowe

Ładowarki sieciowe to najpowszechniej stosowany rodzaj tego typu urządzeń. Dołączane są do każdego zestawu z telefonem. Kiedy jednak zawiodą znajdziecie Państwo w naszej ofercie oryginalne ładowarki do telefonu każdej marki, jak i kompatybilne i równie wydajne zamienniki. Ponadto wśród prezentowanego asortymentu znajdują się ładowarki umożliwiające jednoczesne zasilanie kilku telefonów. Ich dużym atutem jest to, że pomimo podłączenia kilku urządzeń nie tracą one na swojej jakości i wydajności. W ofercie znajdują się także przejściówki do gniazda ze wtyczką UK.

Szybka dostawa i niskie ceny

Decydując się na zakup w naszym sklepie otrzymują Państwo możliwość skorzystania z programu lojalnościowego i atrakcyjnych cen. Ponadto dla stałych kontrahentów przygotowaliśmy specjalne oferty, a także opcję negocjowania cen towarów. Złożone zamówienia realizujemy możliwie szybko. W trosce o zadowolenie naszych klientów towar dostarczamy kurierem w ciągu kilku dni roboczych.

Strona wygenerowana w 0.404 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję