SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Sieciowe

(ilość produktów: 44 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Ładowarki sieciowe do urządzeń mobilnych znanych producentów

We współczesnym świecie niemal wszyscy korzystamy z urządzeń mobilnych – laptopów, smartfonów czy tabletów. Co prawda najbardziej renomowani producenci tacy jak Samsung czy Huawei swoje sprzęty wyposażają w pojemne baterie, które gwarantują komfortowe korzystanie z urządzeń przez wiele godzin bez konieczności podłączania go do prądu, niemniej każda bateria w pewnym momencie będzie wymagała doładowania. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką niezawodne i w pełni sprawne ładowarki sieciowe.

Producenci smartfonów i tabletów zalecają, by ich urządzenia ładować przy pomocy oryginalnych, markowych ładowarek. Korzystanie z akcesoriów od innych modeli lub o większej mocy może osłabić baterię lub sprawić, że zasilanie będzie przebiegało nienaturalnie długo. Na szczęście w naszym sklepie internetowym GSMOK można znaleźć akcesoria do urządzeń mobilnych najbardziej renomowanych producentów, takich jak Samsung czy Huawei.

Ładowarki sieciowe Huawei  

Chiński producent smartfonów i laptopów od kilku lat konsekwentnie stosuje w swoich urządzeniach wejścia do ładowarki USB typu C. Dotyczy to zarówno przenośnych komputerów, jak również telefonów, dzięki czemu do ładowania wszystkich urządzeń marki wystarczy jedna ładowarka sieciowa Huawei.

W naszym sklepie internetowym posiadamy ładowarki sieciowe Huawei Quick Charge, za pomocą których naładujesz baterię w telefonie do 100 procent w ciągu około dwóch godzin. Oferujemy zarówno modele w zestawie z kablem USB, jak również same ładowarki.

Ładowarki sieciowe do telefonów Samsung

Telefony Samsung od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Dlatego w asortymencie naszej hurtowni nie mogło zabraknąć także ładowarek sieciowych do telefonów Samsung. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości ładowarki sieciowe do telefonów Samsung, które wyposażone są w wytrzymałe kable. Dzięki temu masz pewność, że przewód nie ulegnie uszkodzeniu, co często zdarza się w przypadku uniwersalnych, tanich modeli.

 

Kolor:

Materiał:

Ilość portów wyjściowych:

Producent:

MOC WYJŚCIOWA W:

Długość kabla:

Moc wyjściowa:

Stan:

Typ złącza:

Strona wygenerowana w 0.146 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję