Kable

  • Kable-ADAPTERY
  • Kable-AUDIO
  • Kable-HDMI
  • Kable-USB

Uniwersalność kabli w obecnych czasach jest dość powszechna. Wykorzystywane są do podłączenia najróżniejszych urządzeń do komputera lub telewizora. Kable do telefonu najczęściej posiadają wtyczki USB, dzięki czemu stają się akcesoriami uniwersalnymi, wykorzystywanymi nie tylko do ładowania urządzeń mobilnych, ale także sparowania ich z drugim telefonem, czy tabletem. Rozwój technologii sprawia, że różnią się one budową oraz parametrami, które pozwalają na szybsze przesyłanie sygnału.

Hurtownia kabli do telefonów

GSMOK to renomowana hurtownia kabli do telefonów, która od wielu lat działa w branży telefonii komórkowej. Zebrane doświadczenie pozwoliło nam zbudować solidne fundamenty pod współpracę z najbardziej wymagającymi klientami, którymi są jedne z największych przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą.

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami akcesoriów oraz części do telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych, oferujemy Państwu najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Ponadto towar, który u nas zakupicie jest nowy i wolny od wad, na co dajemy gwarancję.

Kable do telefonów

Kable do telefonów to jedno z najważniejszych elementów jego wyposażenia. Za jego pośrednictwem można łączyć się z innymi urządzeniami, a także naładować swój smartfon.

Oferowane Państwu kable do telefonu gwarantują super szybki transfer danych oraz możliwość ładowania smartfona w technologii Quick Charge 3.0, a także Power Delivery USB.

Kable do telefonów muszą spełniać wiele funkcji dlatego ważna jest także ich budowa, która zapewnia ochronę znajdującym się przewodom. Natomiast dla wygody klienta zostały tak skonstruowane, aby się nie plątały i nie ulegały awarii z powodu codziennej eksploatacji.

Kable do wszystkich telefonów

Hurtownia kabli do telefonów GSMOK ma w swojej ofercie okablowanie każdego typu. Ponadto w asortymencie znajdą Państwo także kable USB przeznaczone dla konkretnych modeli aparatów, co sprawi, że ich ładowanie oraz transfer danych będzie jeszcze szybszy.Dystrybuujemy towar takich producentów jak Huawei, Apple, czy Samsung. Nowością są kable trzy-końcówkowe, posiadające najpowszechniejsze wtyczki do smartfonów.

Wysoka jakość wykonania i innowacyjne rozwiązania

Dla klientów, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania oferujemy produkty, które charakteryzują się specjalną budową. Przewody są owinięte tworzywem, uniemożliwiającym plątanie się kabla. Dodatkowo są wyposażone w magnetyczną końcówkę ładowania, co nie wpływa na spowolnienie jego działania.Nasze okablowanie występuje głównie w dwóch kolorach: białym i czarnym. W ofercie znajdą Państwo również zestawy z ładowarką sieciową, w której wbudowano najnowszą technologię super szybkiego ładowania Fast Charging 3.0. Dzięki niej w niecałą godzinę naładują Państwo swój smartfon. Dla korzystających z telefonu podczas jazdy autem polecamy także ładowarki samochodowe 3 w 1, co umożliwi prowadzenie długich rozmów podczas podróży.

Specjalne oferty dla stałych klientów

Rejestrując się do panelu klienta otrzymacie Państwo możliwość zdobycia atrakcyjnych rabatów na wszystkie części i akcesoria z naszego asortymentu. Stali klienci naszej hurtowni mają możliwość negocjacji cen. Wszystkie zamówienia realizujemy bieżącego dnia i wysyłamy kurierem wprost na podany adres.

Strona wygenerowana w 0.263 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję