SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPAD AIR

Części i akcesoria do APPLE IPAD AIR

(5 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Części zamienne do Apple iPad Air

Apple iPad Air to smukłe, uniwersalne urządzenie, które bez problemów można wykorzystywać zarówno do pracy biurowej, jak również do rozrywki multimedialnej różnego rodzaju – słuchania muzyki, gry, spędzania czasu na YouTube czy oglądania filmów na Netfliksie. W wielu sytuacjach może nawet zastąpić komputer mobilny. Ten lekki tablet amerykańskiego producenta już od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród młodszych i starszych osób.

W ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK znajdziesz różnego rodzaju części zamienne do Apple iPad Air i sprawdzone akcesoria, dzięki którym Twój tablet posłuży Ci przez wiele lat i znów będzie wyglądał jak nowy.

Wysokiej jakości części serwisowe do Apple iPad Air w sklepie GSMOK

Kamera i aparat, przedni ekran czy przyciski funkcyjne – wszystkie te elementy na skutek intensywnego użytkowania mogą ulec uszkodzeniu lub zużyciu. Korzystając z oferty naszej internetowej hurtowni możesz nie tylko naprawić swój tablet, ale także sprawić, że będziesz mógł się nim cieszyć przez kolejne długie lata. Oferujemy między innymi panele dotykowe, przyciski HOME i taśmy flex.

Oryginalne i sprawdzone akcesoria do Apple iPad Air

Cenimy sobie wysoką jakość i satysfakcję naszych klientów. Nasze sprawdzone akcesoria do Apple iPad Air są polecane przez profesjonalne serwisy GSM, dlatego wybierając je, masz pewność, że kupujesz wytrzymałe i oryginalne części zamienne do Apple iPad Air. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Strona wygenerowana w 0.418 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję