SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XR
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE XR

(59 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wśród wielu produktów dostępnych w naszym sklepie znajdują się między innymi części do serwisowania Apple iPhone XR. W tej kategorii oferujemy różnego rodzaju urządzenia, akcesoria i specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają przeprowadzenie wielu wymagających napraw w modelu iPhone XR amerykańskiej marki Apple. Wszystkie mają sprawdzone pochodzenie, zostały wyprodukowane z wysokiej klasy tworzyw i odznaczają się znakomitym spełnianiem wszystkich swoich założeń. Jako firma GSMOK.PL istniejemy na rynku od 2003 roku i staramy się dostarczać naszym klientom indywidualnym oraz B2B wyselekcjonowane artykuły najwyższej klasy, które od wielu lat spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania współczesnych klientów. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne części serwisowe do iPhone XR i złóż zamówienie już dziś!

Jakie części serwisowe znajdziesz w sklepie GSMOK.PL?

Wśród najpopularniejszych i najczęściej wybieranych części do serwisowania iPhone XR znajdziesz między innymi elementy i podzespoły, które najczęściej ulegają zniszczeniu wskutek standardowego użytkowania. Są to między innymi szufladki karty SIM, które w przypadku smartfonów marki Apple są niewielkie i łatwo je zgubić lub uszkodzić w trakcie wymiany karty SIM na inną. Oferujemy te akcesoria w wielu kolorach i wariantach, dlatego zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych egzemplarzy.

Kolejnymi, równie awaryjnymi częściami serwisowymi do Apple iPhone XR, są także szybki aparatu, które zazwyczaj tłuką się w chwili upadku smartfona na twarde podłoże. Przyczyną jest to, iż w nowoczesnych smartfonach marki Apple obiektyw aparatu wystaje ponad powierzchnię klapki baterii, tym samym jest pierwszym elementem, który styka się z twardym podłożem podczas upadku. Wszystkie oferowane szybki do aparatu są znakomicie wykonane i perfekcyjnie dopasowane do tego modelu smartfona.

Nie można także zapomnieć o taśmach flex, które służą do łączenia poszczególnych podzespołów z płytą główną. Z reguły elementy te rzadko ulegają samoistnej awarii, może się tak jednak stać w sytuacji, gdy ktoś przeprowadzi naprawę w nieprofesjonalny sposób. Oferujemy taśmy ze złączami ładowania, modele do anteny Wi-Fi, a także taśmy z czujnikiem oraz głośnikiem. Oferujemy również układy scalone IC, a wśród nich znalazły się także układy audio. Niezbędnymi częściami do serwisowania Apple iPhone XR są także taśmy klejące, które umożliwiają mocne, bezpieczne i bezbłędne połączenie ze sobą kilku elementów konstrukcyjnych. W niniejszej kategorii znajdziesz między innymi taśmy do baterii, a także modele do klapki baterii i ekranów LCD.

Zdecyduj się na dostawcę z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM

Na rynku GSM znajduje się od 2003 roku i co roku wzbogacamy naszą ofertę o kolejne produkty dla konsumentów indywidualnych oraz B2B. Wszystkie mają pewne pochodzenie, a także znakomicie spełniają wszelkie zadania. Co więcej, oferujemy je także w korzystnych cenach, a także przykładamy ogromną uwagę do szybkiej dostawy. Zamówienia w sklepie GSMOK.PL docierają do klientów z reguły już na drugi dzień, gdyż pracownik wybranej firmy kurierskiej odwiedza nas dwukrotnie w ciągu dnia. Na terenie Warszawy z kolei oferujemy dostawę jeszcze tego samego dnia w wybranych godzinach. Zamów już dziś części do serwisowania Apple iPhone XR!

Strona wygenerowana w 0.812 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję