SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • MOTOROLA
  • MOTO E40
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MOTO E40

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Motorola E40 to model z bardzo pojemną baterię i świetnym aparatem. Nic więc dziwnego, że tak wielu użytkowników nie chce rozstawać się z ulubionym urządzeniem, gdy upadnie on na chodnik lub płytki w łazience. Jako serwisant na pewno doskonale wiesz, co należy zrobić, aby poradzić sobie z awarią wyświetlacza. Jeśli pojawiają się na nim pionowe pasy, to znak, że konieczna będzie wymiana tego podzespołu na nowy wyświetlacz Moto E40. Na szczęście niezawodne części zamienne, które z łatwością zamontujesz we właściwym miejscu, dostępne są już w naszej hurtowni internetowej GSMOK.

Wyświetlacze do Motoroli E40

W tej kategorii produktowej znajdziesz wyświetlacze do Motoroli E40, które spełniają najwyższe wymagania jakościowe oraz normy bezpieczeństwa. Przed wysyłką towaru każdy ekran Moto E40 jest testowany. Zamówione produkty dokładnie pakujemy i zabezpieczamy, aby nie doszło do uszkodzeń podczas transportu. Komponenty montowane w urządzeniach mobilnych są bowiem bardzo delikatne, dlatego zabezpieczenie ich przed wysyłką jest bardzo istotne. Dokładamy wszelkich starań, aby do naszych klientów docierały tylko sprawdzone podzespoły w idealnym stanie tak, aby od razu można było przejść do naprawy urządzenia mobilnego.

Wyświetlacz do Moto E40

Moto E40 wyświetlacz to zaledwie fragment naszej oferty. Znajdziesz tu bowiem niezbędne części i akcesoria do urządzeń mobilnych marek takich jak Apple, Huawei, LG, Sony, Xiaomi, czy Samsung. Jeśli prowadzisz serwis GSM, mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Dołącz do grona zarejestrowanych klientów, zapisz się do programu lojalnościowego i zamów wyświetlacz do Moto E40. Czekają na Ciebie rabaty za staż, darmowa wysyłka, gwarantowany zwrot towarów, czy możliwość negocjacji cen z dedykowanym opiekunem handlowym. Masz pytania dotyczące produktów lub zasad współpracy? Skontaktuj się z nami. 

Strona wygenerowana w 0.538 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję