SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 8

Części i akcesoria do APPLE IPHONE 8

(98 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Części serwisowe do iPhone 8

Każdy użytkownik urządzeń mobilnych doskonale wie, że smartfony marki Apple to najwyższa jakość, nieustanne innowacje, minimalistyczny design i prestiż. Z tego powodu iPhone’y nieustannie cieszą się ogromną popularnością – i mówimy tu nie tylko o najnowszych flagowcach, ale także o nieco starszych modelach.

Jednym z nich jest iPhone 8, który został wprowadzony na rynek w 2017 roku. Do jego największych zalet należy 4,70-calowy wyświetlacz, 12-megapikselowy aparat, szybki procesor Apple A11 i niezawodny system operacyjny iOS 11. Takie wyposażenie sprawia, że model ten nawet dziś, po kilku latach od premiery, jest chętnie używany przez osoby potrzebujące telefonu do podstawowych zadań i prostej rozrywki multimedialnej.

Części zamienne do iPhone 8 w sklepie GSMOK

Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że poszczególne podzespoły tego telefonu po kilkuletnim użytkowaniu mogą ulegać awariom, uszkodzeniom i zużyciu. Dlatego niezbędne mogą okazać się wysokojakościowe części serwisowe do iPhone 8, dzięki którym dalsze korzystanie z ulubionego telefonu będzie możliwe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz oryginalne części zamienne do iPhone 8, które polecane są przez profesjonalne serwisy GSM. Oferujemy między innymi baterie, anteny wi-fi i Bluetooth oraz układy scalone.

Praktyczne wysokiej jakości akcesoria do iPhone 8

Kupisz u nas także wysokiej jakości akcesoria do iPhone 8. Wytrzymałe etui w dowolnym kolorze? Proszę bardzo! Szkło hartowane? Bez problemu. A może kable USB i adaptery audio mini-jack? Mamy wszystko, czego potrzebujesz!

Strona wygenerowana w 1.453 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję