SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 11 PRO MAX
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 11 PRO MAX

(14 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Czasami wystarczy chwila nieuwagi i smartfon upada na ziemię. Najczęściej w wyniku kontaktu z twardą powierzchnią uszkodzeniu ulega wyświetlacz, a panel dotykowy przestaje działać. Taką usterkę można jednak naprawić! W APPLE IPHONE 11 PRO MAX ekran LCD wyświetlacza to niewielki wydatek w porównaniu z koniecznością zakupu nowego urządzenia. Pamiętaj, że naprawę uszkodzonego komponentu powinien wykonać fachowiec, który ma niezbędną wiedzę, narzędzia oraz umiejętności.

Ekran LCD do APPLE IPHONE 11 PRO MAX

By wymienić wyświetlacz i panel dotykowy niezbędne będzie wykręcenie śruby, które znajdują się na dole urządzenia, tuż przy porcie ładowania. Następnie należy rozgrzać boki nagrzewnicą. Ciepło sprawi, że klej łatwiej puści. W APPLE IPHONE 11 PRO MAX wyświetlacz wystarczy podważyć, a następnie otworzyć urządzenie. Komponent jest przymocowany do korpusu przy pomocy specjalnej taśmy. Dodatkowo zabezpiecza ją przykręcona śrubkami płytka. Po ich odkręceniu można swobodnie wypiąć zaczepy taśmy, odkręcić element, na którym zostały zamocowane sensory, a następnie zamontować nowy wyświetlacz i panel dotykowy. Serwisant usunie również stary klej i zabezpieczy urządzenie nową warstwą lub specjalną uszczelką, która chroni wnętrze urządzenia przed wilgocią.

Wyświetlacz do APPLE IPHONE 11 PRO MAX

IPHONE 11 panel dotykowy po wymianie powinien również działać bez zarzutów. Płynne przejście i krótki czas reakcji z pewnością zwiększy komfort użytkowania. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy wyświetlacz OLED IPHONE 11, w konkurencyjnej cenie. Postaw na sprawdzone rozwiązania! Skorzystaj z oferty dedykowanej klientom biznesowym i dołącz do programu lojalnościowego. IPHONE 11 panel dotykowy, a także części do innych modeli Apple zamówisz wygodnie z dostawą do swojego punktu serwisowego. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie dostarczyć paczkę nawet w ten sam dzień. Postaw na zaufanego partnera w biznesie. 

Strona wygenerowana w 0.852 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję