SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE SE 2020
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE SE 2020

(ilość produktów: 19)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W każdym punkcie serwisowym warto mieć jak najwięcej części zamiennych i podzespołów, dzięki którym można od razu przejść do realizacji naprawy zleconej przez klienta. W naszym sklepie znajdziesz między innymi części serwisowe do Apple iPhone SE 2020. Ten model smartfona marki Apple cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów, został także doskonale przyjęty przez fanów marki, którzy doceniają jego niewielkie wymiary zewnętrzne i zarazem także niedoścignioną funkcjonalność. Wszystkie części oferowane na tej podstronie zostały przez nas wyselekcjonowane spośród innych, pochodzą od najlepszych firm z całego świata i cechują się ponadprzeciętną trwałością i korzystną ceną zakupu. Zamów je już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Rodzaje i warianty części serwisowych dostępnych w ofercie GSMOK.PL

Oferujemy różnego rodzaju części serwisowe do Apple iPhone SE 2020, które zapewniają wiele lat użytkowania po prawidłowym przeprowadzeniu montażu. Warto wyróżnić wśród nich między innymi moduł kamery, który często ulega awariom np. podczas upadku telefonu na twarde podłoże. Efekty widać gołym okiem. Pogorszona jakość zdjęć, nieprawidłowe kolory, brak możliwości ustawienia autofokusa lub błąd wyświetlony w samym systemie to tylko kilka z wielu skutków uszkodzenia modułu aparatu. Warto go wówczas wymienić na nowy dostępny w naszym sklepie GSMOK.PL. W każdym serwisie warto mieć na wymianę także taśmy klejące LCD, które umożliwiają prawidłowe przeprowadzenie instalacji nowego ekranu w tym modelu telefonu.

Równie dużą popularnością cieszą się także szufladki karty SIM, gdyż bardzo łatwo je zgubić podczas wymiany karty SIM bądź uszkodzić np. poprzez jej upuszczenie na twarde podłoże. Szufladki oferujemy we wszystkich kolorach smartfona Apple iPhone SE, w tym bieli, czerni oraz różowego złota. Są doskonale dopasowane, a ich wsunięcie oraz wysunięcie nie wymaga użycia nadmiernej siły. Wśród wielu części serwisowych do Apple iPhone SE 2020 warto wymienić również taśmy flex, bez których podłączenie i przeprowadzenie niektórych napraw nie byłoby możliwe. Oferujemy taśmy z przyciskiem Home, taśmy flex z sensorem i przednią kamerą.

Jakość i trwałość przede wszystkim

Poszczególne części serwisowe do Apple iPhone SE 2020 pochodzą od najlepszych producentów z całego świata, którzy doskonale znają specyfikę tego rynku i zapewniają najwyższą jakość swoich produktów. Wszystkie są objęte gwarancją i nie mają jakichkolwiek wad fabrycznych. Znani i lubiani producenci akcesoriów GSM z reguły sprawdzają każdy etap produkcji swoich urządzeń na wyspecjalizowanych liniach kontroli jakości. Dzięki temu możesz od razu przejść do ich montażu, bez obaw o zainstalowanie elementu, który nie działa. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż nasze części serwisowe do iPhone SE 2020 są w pełni bezpieczne dla tego modelu telefonu, a ich prawidłowy montaż nie powinien w jakikolwiek negatywny sposób wpłynąć na jego trwałość.

Warto zamawiać z GSMOK.PL

Zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie GSMOK.PL. Jesteśmy jednym z największych dostawców akcesoriów GSM na rynku i staramy się, aby nasza oferta trafiła do wszystkich serwisów w Polsce. Współpraca z nami jest bezpieczna i przyjemna, chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania telefonicznie oraz mailowo, a także do każdej transakcji podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

Strona wygenerowana w 0.615 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję