SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • G988 GALAXY S20 ULTRA

Części i akcesoria do SAMSUNG G988 GALAXY S20 ULTRA

(ilość produktów: 386)
Sortuj
Pokaż
Strona
z 4
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Prowadzisz serwis GSM i szukasz części do Samsung Galaxy S20 Ultra, które pozwolą Ci zrealizować zlecenie? Zapoznaj się z ofertą hurtowni GSMOK! Zamówisz tu wyłącznie najwyższej jakości podzespoły, które po wymianie przywrócą smartfon klienta do dawnej sprawności. Oferujemy zarówno części serwisowe oryginalne do Samsung S20 Ultra, jak i świetnej klasy zamienniki. W naszym asortymencie dostępne są również komponenty dedykowane do wielu innych modeli smartfonów. Sprawdź pełną ofertę i zamów potrzebne podzespoły z dostawą pod wskazany adres!

Części do telefonów Samsung Galaxy S20 Ultra

Wśród części do G988 Galaxy S20 Ultra dostępnych w hurtowni GSMOK znajdziesz między innymi wyświetlacze oryginalne do Samsung S20 Ultra. To podzespoły pochodzące bezpośrednio od producenta, które posiadają takie same parametry, co fabrycznie zamontowany w telefonie komponent. Dzięki temu po wymianie klient będzie mógł ponownie cieszyć się wszystkimi funkcjami oferowanymi przez flagowy model koreańskiego giganta z 2020 roku. Ekrany zostały wykonane w technologii AMOLED i posiadają rozdzielczość 3200x1440px oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 120Hz. Oferują doskonałe odwzorowanie kolorów, głębokie czernie i świetne kontrasty – wyświetlane obrazy są ostre i wyraźne, a animacje bardzo płynne. Oprócz wyświetlaczy, na naszej stronie zamówisz również baterie do Samsung S20 Ultra o pojemności 4855 mAh, które przywrócą klientowi możliwość korzystania z telefonu przez wiele godzin na jednym naładowaniu. Problemy z aparatem pomoże rozwiązać dostępna w hurtowni GSMOK kamera i szybka do aparatu, a niską jakość dźwięku – oryginalny głośnik. Znajdziesz tu ponadto induktory SMD, diody, dupleksery, chipy czy testery kontaktu z cieczą oraz wiele innych, dedykowanych części!

Akcesoria do telefonów Samsung Galaxy S20 Ultra

W hurtowni GSMOK zamówisz ponadto różnego rodzaju akcesoria do Samsung Galaxy S20 Ultra. Oferujemy między innymi oryginalne kable i ładowarki sieciowe oraz zestawy słuchawkowe. Dostępne są również etui, uchwyty na telefon do samochodu czy też pojemne power banki, dzięki którym użytkownik smartfonu będzie mógł uzupełnić baterię w telefonie niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Zapoznaj się z pełną ofertą i wyposaż swój serwis GSM w potrzebne akcesoria i podzespoły w hurtowni GSMOK!

Strona wygenerowana w 3.571 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję