SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 11
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 11

(ilość produktów: 4)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

iPhone 11 jest telefonem dla wymagających. Starannie zaprojektowany, odznaczający się doskonałą ergonomią i bezbłędnie działającym systemem iOS – iPhone 11 jest częstym wyborem osób, które nie uznają kompromisów. Szkła hartowane do iPhone 11, które oferujemy w GSMOK, to najlepszy sposób na to, by maksymalnie wydłużyć żywotność popularnego telefonu Apple. Szkło chroni przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, nie wpływając na działanie panelu dotykowego ani na jakość obrazu wyświetlanego na ekranie telefonu. To doskonały wybór dla tych, którzy intensywnie wykorzystują swojego iPhonea 11.

Szkło hartowane iPhone 11 – najlepsza ochrona wyświetlacza

iPhone 11 to więcej niż telefon. Ogromna liczba zaawansowanych funkcji multimedialnych i nieograniczony dostęp do praktycznych, dedykowanych użytkownikom systemu iOS aplikacji – wszystko to razem sprawia, że po urządzenie sięgamy wyjątkowo często. To niestety naraża nasz telefon na uszkodzenie. Stłuczenie wyświetlacza trwa sekundę, a jego wymiana może okazać się sporym problemem, oznaczając konieczność poniesienia bardzo wysokich kosztów. Jak się przed tym zabezpieczyć? Jest na to sposób. Najlepsza ochrona wyświetlacza to szkło hartowane. W GSMOK kupisz najwyższej jakości szkła hartowane do iPhone 11.

Niezwykle cienkie i twarde szkła hartowane iPhone 11

Szkła hartowane iPhone 11, które proponujemy Państwu w GSMOK, mają grubość zaledwie 0,3 mm. Są przy tym wyjątkowo twarde (ich twardość wynosi aż 9H). Pozwala to na osiągnięcie dodatkowej ochrony wyświetlacza. Warstwa antyodłamkowa naszych szkieł zapobiega ich kruszeniu się. Nasze szkła hartowane do iPhone 11 są odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Co ważne, ich nałożenie na telefon nie zmienia doskonałych barw, będących prawdopodobnie największą zaletą wyświetlaczy Apple. Szkła nie wpływają negatywnie na działanie panelu dotykowego, a ich zaokrąglone krawędzie dodatkowo zwiększają komfort użytkowania.

Idealne dopasowanie

Kupując szkło hartowane, warto wybrać takie, które idealnie pasuje do naszego telefonu. Nasze szkła hartowane do iPhone 11 zostały starannie przetestowane przez nasz zespół pod kątem dopasowania. Daje to Państwu gwarancję, że ich założenie nie przysporzy Państwu dodatkowych problemów. Wszystko jest dokładnie wymierzone.

GSMOK – gwarancja udanych zakupów

W GSMOK to klient jest na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, by ekspresowo realizować zamówienia, a także, by oferować takie produkty, które sprawdziliśmy i których jakości możemy być pewni. Kupując w GSMOK, wybierają Państwo zweryfikowane, fabrycznie nowe produkty, które świetnie współpracują z poszczególnymi modelami telefonów. Akcesoria iPhone 11 nie są tu wyjątkiem.

Strona wygenerowana w 1.399 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję