SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Anteny

(ilość produktów: 78 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Anteny Bluetooth, GPS, WiFi do telefonów renomowanych producentów

Telefony komórkowe, z których korzystamy na co dzień, od dawna nie są już urządzeniami służącymi nam wyłącznie do dzwonienia. Ich wnętrze wypełnione jest elementami pozwalającymi nam na wykorzystanie wielu funkcjonalności, które niegdyś zarezerwowane były np. dla kompasu. Jak każdy sprzęt elektroniczny, poszczególne części mogą ulegać zużyciu w miarę korzystania z nich oraz uszkodzeniu, w związku z czym szwankować będą też wykorzystywane przez nas opcje. W każdym smartfonie znajduje się też szereg anten, które również mogą wymagać wymiany. Dzięki specjalnie przystosowanym do tego antenom możesz korzystać m.in. z opcji Bluetooth, nawigacji GPS, czy też bezprzewodowego połączenia z Internetem WiFi. Anteny zapewniają więc tak naprawdę podstawowe korzyści, jakie daje nam smartfon. Nie byłoby przecież mowy o smartfonach, gdyby nie miały one dostępu do Internetu, czy też do map. To dzięki nim nasz smartfon nie jest tylko telefonem, ale też urządzeniem z dostępem do sieci, mapą świata oraz odbiornikiem, na który możemy przesłać wszelkiego rodzaju pliki multimedialne. Awaria którejś z anten może wiązać się w związku z tym z poważnymi ograniczeniami dla użytkownika urządzenia. Pytaniem, które zapewne sobie zadajesz, jest to, czy konieczna jest wymiana całego telefonu, gdy wystąpi w nim problem z połączeniem się z siecią WiFi lub dokładnością GPS. Jest to oczywiście zrozumiałe, chcesz przecież uniknąć wysokich kosztów zakupu nowego smartfona. Mamy więc dla Ciebie dobrą wiadomość – wystarczy wymienić konkretną antenę, która przestała poprawnie działać. Anteny WiFi do iPhone i telefonów innych producentów, anteny GPS, anteny Bluetooth oraz wiele innych komponentów do swojego smartfona odnajdziesz w ofercie naszej hurtowni internetowej! Sprawdź szczegóły i przywróć swojemu telefonowi komórkowemu pełną funkcjonalność.

Hurtownia internetowa z szerokim wyborem anten do telefonów

Oferujemy wszelkiego rodzaju anteny, jakie wykorzystywane są w nowoczesnych smartfonach i dają użytkownikowi możliwość korzystania z pełni jego funkcji. Proponujemy oryginalny sprzęt, przystosowany do konkretnych modeli telefonów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrane wyposażenie skutecznie rozwiąże problem z działaniem Twojego sprzętu. Unikniesz też w ten sposób dużego wydatku, na jaki musiałbyś się zdecydować, chcąc wymienić swój telefon na nowy. Nie musisz rezygnować z urządzenia, z którego korzystasz, z powodu niedziałającej anteny WiFi lub GPS! Oferujemy anteny WiFi, GPS oraz anteny Bluetooth do telefonów renomowanych producentów. Znajdziesz wyposażenie do iPhone’a, czy też telefonów marki Samsung, Huawei lub Xiaomi. Nasza hurtownia internetowa z szerokim wyborem anten do telefonów współpracuje przede wszystkim z klientami hurtowymi, lecz jesteśmy otwarci również na klientów indywidualnych. Zobacz szczegóły i wybierz wyposażenie dopasowane do modelu telefonu, jaki używasz oraz przywróć mu wszystkie możliwości, z których będziesz znów mógł korzystać na co dzień. Zobacz, dlaczego warto nam zaufać i wybrać naszą profesjonalną ofertę.

 

Strona wygenerowana w 0.098 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję