SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • MOTOROLA
  • MOTO G8 POWER
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MOTO G8 POWER

(ilość produktów: 2)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Poszukujesz zaufanego dostawcy, który zapewni Ci dostęp do wysokiej jakości części i akcesoriów GSM i to w korzystnej cenie? W takim razie rozpocznij współpracę z hurtownią GSMOK. Wszystkie produkty podzieliliśmy według kategorii, abyś z łatwością mógł znaleźć potrzebne części. Przykładem są wyświetlacze do Motoroli G8 Power. Dokładamy wszelkich starań, by spełniały one wymagania naszych klientów. Każdy model jest testowany przed wysyłką. Chcemy mieć bowiem pewność, że wysyłamy Ci w pełni sprawny ekran Moto G8 Power, który od razu będzie gotowy do montażu w urządzeniu. Wysyłany towar jest dokładnie zabezpieczony, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

Wyświetlacze do Motoroli G8 Power

Motorola G8 Power to model, który został wyposażony w bardzo pojemną baterię 5000 mAh. Dodatkowo producent wyposażył to urządzenie w funkcję szybkiego ładowania, świetny proces i wyświetlacz obsługujący aż 16 milionów kolorów. Jeśli przydarzy się awaria, użytkownicy nie chcą rezygnować ze sprawdzonego modelu. Jako serwisant wiesz doskonale, że wymiana wyświetlacza stanowi zaledwie ułamek tego, co klient musiałby zapłacić za nowy model. Jeśli zatem doszło do uszkodzenia ekranu, warto wymienić wyświetlacz LCD Moto G8 Power na nowy. Warto pamiętać, że model ten dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, dlatego wybierając Moto G8 Power oryginalny wyświetlacz z ramką, zadbaj o to, by był on spójny z naprawianym urządzeniem.

Wyświetlacz Moto G8 power

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wyświetlacz Moto G8 Power, ale również baterie, adaptery, czy ładowarki do urządzeń marek takich jak Apple, Huawei, LG, Sony, Xiaomi, czy Samsung. Wybierz współpracę z kompleksowo wyposażoną hurtownią internetową. Czekaj na Ciebie rabaty za staż, możliwość negocjowania cen, dedykowany opiekun handlowy, czy darmowa dostawa. Zarejestruj się jako klient biznesowy i dołącz do programu lojalnościowego. 

Strona wygenerowana w 0.682 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję