SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6S PLUS
  • Baterie

Baterie do IPHONE 6S PLUS

(3 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Po pewnym czasie użytkowania smartfon może działać na jednym ładowaniu nieco krócej. Przyczyną jest bateria, którą jednak wystarczy wymienić! Zachęcamy więc wszystkich właścicieli serwisów do zakupu baterii do iPhone’a 6S Plus dostępnych w naszym sklepie! Oferta składa się z produktów różnych producentów. Przygotowaliśmy nowe, pojemne ogniwa dla najbardziej wymagających klientów. Wierzymy, że dzięki temu użytkownicy będą mogli korzystać z urządzeń kilka godzin dłużej niż dotychczas. W tej kategorii nie brak propozycji na miarę oczekiwań profesjonalistów, którzy chcą, aby ich usługi były świadczone na najwyższym poziomie.

W sklepie GSMOK.PL klienci znajdą wyłącznie nowe, sprawdzone, wykonane z wysokiej jakości materiałów ogniwa litowo-jonowe. Nasza oferta ciągle się powiększa, do tej kategorii z pewnością trafią kolejne propozycje na przykład o różnej pojemności. Dzięki temu klienci, a także sami użytkownicy będą mieli większy wybór, jaki model wybrać, co może być uwarunkowane na przykład możliwościami finansowymi. Zapraszamy więc do sprawdzenia wszystkich baterii do iPhone’a 6S Plus dostępnych w tej kategorii!

Baterie do Apple Iphone 6S Plus

Dostępne w naszym sklepie internetowym baterie do iPhone’a 6S Plus to ogniwa nowe, przygotowane specjalnie do telefonów tego producenta i tego modelu w wersjach A1634, A1687 i A1699. Baterie litowo-jonowe charakteryzują się pełną mocą przez długi czas użytkowania. Pracują na maksymalnym napięciu 4,35 V i osiągają maksymalnie 2750 mAh pojemności. Zostały idealnie odwzorowane, ich wymiary oczywiście pasują dokładnie do konkretnego modelu smartfona. Warto zauważyć, że zostały wyposażone w elementy montażowe, co ułatwi i przyspieszy cały proces. 

Niezawodne ogniwa od różnych producentów

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy ogniwa od dwóch znanych i cenionych na rynku producentów. Marki te produkują trwałe, wysokiej jakości podzespoły, między innymi właśnie baterie do smartfonów marki Apple. Doświadczenie, nowoczesne linie produkcyjne czy wiedza i możliwości, jakimi nasi dostawcy mogą się pochwalić, sprawiają, że klienci zaopatrujący się w GSMOK.PL mogą mieć pewność co do najwyższej jakości wykonania ogniw. Oczywiście przełoży się to na długą i bezproblemową eksploatację przez użytkownika danego smartfona. Zapraszamy po baterie do iPhone’a 6S Plus w dwóch wydaniach, a w przyszłości z pewnością wielu innych!

Oferta baterii do iPhone 6S Plus – prosty montaż

Nasi dostawcy zadbali o każdy szczegół podczas produkcji ogniw litowo-jonowych. Nie zapomniano o odpowiednich złączach baterii mających przede wszystkim przyspieszyć i ułatwić jej wymianę. Właśnie dlatego wielu serwisantów tak chętnie decyduje się postawić na propozycje, jakie mamy w naszej ofercie. Z naszymi bateriami do iPhone’a 6S Plus prace serwisowe przebiegają bezproblemowo ku zadowoleniu samych użytkowników oddających urządzenia do serwisów.

Postaw na zaufanego dostawcę, wybierz GSMOK.PL

Wybierając GSMOK.PL na swojego dostawcę baterii do iPhone’a 6S Plus, nasi klienci zyskują możliwość szybkiego pozyskania niezbędnych do naprawy części, często darmową dostawę powyżej określonej kwoty, a także program lojalnościowy pozwalający niemało zaoszczędzić. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i fachowe usługi na najwyższym poziomie już od wielu lat. Jesteśmy przekonani, że baterie, ale i inne części serwisowe kupione w naszym sklepie spełnią oczekiwania naszych klientów, jak i później samych użytkowników!

Strona wygenerowana w 0.405 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję