SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Głośniki

(129 prod.)
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 2
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Głośniki do telefonów Xiaomi, Samsung i Apple 

Współczesne smartfony zastępują nam nie tylko tradycyjne komórki, ale również wiele innych urządzeń, takich jak odtwarzacze audio oraz komputery. Telefony często wykorzystujemy do rozrywki multimedialnej, podczas której dużą rolę odgrywa dźwięk. To dlatego często wybierając nowy smartfon kierujemy się między innymi mocą jego głośnika.  

Głośniki w telefonach komórkowych wykorzystywane są niemal przez wszystkie aplikacje – są istotne podczas prowadzenia rozmów, korzystania z internetu, słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania. Awaria głośnika jest zatem problemem, który najczęściej uniemożliwia komfortowe użytkowanie smartfonu.  

Hurtownia GSMOK: głośniki do telefonów Huawei i Samsung 

Brak dźwięku w telefonie nie zawsze musi oznaczać awarię głośnika. Czasem może wystarczyć usunięcie szkodliwej aplikacji lub wyczyszczenia pamięci podręcznej z niepotrzebnych plików. Jeśli mimo wszystko takie czynności nie rozwiązują problemu, konieczna może być wymiana podzespołów. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć między innymi głośniki do telefonów Huawei czy Samsung.  

Smartfony Huawei i Samsung znane są z tego, że gwarantują duże możliwości w zakresie rozrywki multimedialnej. Chociaż głośnik jest jednym z kluczowych komponentów telefonu, jego uszkodzenie nie musi oznaczać konieczności kupna nowego urządzenia. Dużo korzystniejszym rozwiązaniem jest wymiana głośnika. Doskonale wiemy, że najczęściej awarii ulegają starsze modele, dlatego w naszej ofercie obok głośników do najnowszych urządzeń mobilnych posiadamy głośniki do telefonów Huawei i Samsung, których produkcja rozpoczęła się kilka lat temu.  

Najlepsze głośniki do iPhone Apple 

Telefony komórkowe Apple od dawna znane są ze swojej wysokiej jakości. W porównaniu do smartfonów wielu innych czołowych producentów urządzeń mobilnych, iPhone’y charakteryzują się czystym i głębokim dźwiękiem generowanym przez głośniki. To dlatego głośniki do iPhone nie są łatwe do zastąpienia.  

W asortymencie naszego sklepu posiadamy jednak głośniki do iPhone, które doskonale sprawdzają się jako części zamienne w momencie awarii oryginalnych podzespołów. Oferujemy części serwisowe kompatybilne zarówno ze starszymi telefonami sygnowanymi  

logo nadgryzionego jabłka, jak również z nowymi modelami. Wszystkie produkty objęte są umową gwarancyjną, która obowiązuje przez okres sześciu miesięcy.  

Części serwisowe: głośniki do telefonów Xiaomi, Sony, LG i innych 

Zależy nam na tym, by nasza oferta spełniała oczekiwania nie tylko posiadaczy najpopularniejszych smartfonów. Poza częściami serwisowymi do iPhone’ów Apple oraz smartfonów Samsung i Huawei, proponujemy także głośniki do telefonów Xiaomi, Sony czy LG.  

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kupno części zamiennych do telefonu może nie być zadaniem prostym. W teorii wystarczy kierować się marką i modelem posiadanego smartfonu, jednak w praktyce różnorodność oferty często utrudnia zadanie. Dlatego klientom oferujemy profesjonalne doradztwo – nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości dotyczące zakupu.  

 

Stan:

Strona wygenerowana w 0.119 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję