Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Dlaczego My?

Dlaczego my?
WYSYŁKA WARSZAWA
SZYBKA DOSTAWA NA TERENIE WARSZAWY
Aby otrzymac swoje zamowienie tego samego dnia złoz je do godz 10:00 (doreczenie do 14:00) lub do godz. 13:30 (doreczenie do 17:30) i wybierz opcję Dostawa Warszawa.
 
DARMOWA WYSYŁKA
DARMOWA WYSYŁKA
Oferujemy darmową wysyłkę dla zamówień o wartości powyżej 200 zł. Naszym stałym klientom oferujemy dodatkowy rabat od kosztu wysyłki uzależniony od wartości obrotu z ostatnich 30 dni. Robiąc u nas regularne zakupy na kwotę przynajmniej 3000zł miesięcznie możesz mieć darmową wysyłkę już od 1zł.
 
PROGRAM LOJALNOŚCIOWY
PROGRAM LOJALNOŚCIOWY
Przystępując do programu kupujący zbierają punkty za każde zrobione zamówienie i mogą je wymieniać na kody rabatowe. Mamy wielu zaufanych Klientów i doceniamy to, że do nas wracają. Z myślą o nich rozszerzyliśmy program lojalnościowy. Teraz za polecenie naszego sklepu każdy może zbierać dodatkowe punkty.
 
ODBIÓR REKLAMACJI OD KLIENTA
ODBIÓR REKLAMACJI OD KLIENTA
Dla większej wygody wprowadziliśmy zupełnie nowe warunki odbioru reklamacji. Teraz wystarczy u nas zgłosić reklamację przez stronę w panelu klienta, a my wyślemy kuriera w dogodnym dla Klienta terminie. Szybko, wygodnie i bezpłatnie.
 
SZYBKA WYSYŁKA
SZYBKA WYSYŁKA
Dokładamy wszelkich starań aby kupujący otrzymał towar jak najszybciej. Zamówienia złożone do godziny 16:00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia (dotyczy kuriera DPD). Zamówienia złożone później są wysyłane tego samego dnia lub następnego. Korzystamy z firmy kurierskiej DPD.
 
MARKA RMORE
MARKA RMORE
Jesteśmy oficjalnym i jedynym dystrybutorem akcesoriów marki RMORE. Każdy produkt przed wprowadzeniem do sprzedaży jest starannie testowany, zawiera niezbędne certyfikaty. Dlatego marka RMORE zdobyła już wielu zadowolonych Klientów, bo którzy mają pewność, że otrzymają produkt w pełni bezpieczny i dobrej jakości.
 
PŁATNOŚCI ON-LINE
PŁATNOŚCI ON-LINE
Doskonale wiemy jak ważny jest czas i komfort zakupów. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych odbiorców kładziemy duży nacisk na zamówienia i płatności online. Jest to zdecydowanie szybsze i wygodniejsze zarówno dla nas jak i użytkowników.
 
MOŻLIWOŚĆ NEGOCJOWANIA CEN
MOŻLIWOŚĆ NEGOCJOWANIA CEN
Przy zamówieniach hurtowych każdy zamawiający ma możliwość negocjacji cen. Można wypracować indywidualne warunki współpracy, które zdecydowanie pomogą w rozwijaniu działalności. Jesteśmy otwarci na wypracowanie indywidualnej współpracy.
 
WERYFIKACJA PRODUKTÓW
WERYFIKACJA PRODUKTÓW
Zanim produkt trafi do sprzedaży jest przez nas sprawdzany pod względem uszkodzeń mechanicznych. Szkła i etui są weryfikowane również pod względem dopasowania do modelu telefonu, aby każdy otrzymał dokładnie to, czego szuka.
 
MOŻLIWOŚĆ INTEGRACJI
MOŻLIWOŚĆ INTEGRACJI
Dla Klientów, którzy prowadzą własne sklepy jest możliwość integracji produktów przez eksport CSV, aby w dużym stopniu ułatwić współpracę. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, bo wiemy jak ważny jest czas w biznesie.
 
GWARANTOWANY ZWROT
GWARANTOWANY ZWROT
Każdy klient ma gwarantowane 14 dni na zwrot zakupionych towarów. Wyjątek stanowią produkty dostarczone na ich indywidualne zamówienie.
 
RABATY ZA STAŻ
RABATY ZA STAŻ
Rób zakupy po rejestracji. Wszystkie Twoje zamówienia się sumują. Jak osiągniesz określony próg wydanej kwoty to otrzymasz stały rabat na wszystkie kolejne zakupy. Osiągaj kolejne progi aby zdobyć większy rabat na stałe.
500,- netto – otrzymasz stały rabat 5% - na zawsze
1000,- netto – otrzymasz stały rabat 10% - na zawsze
1500,- netto – otrzymasz stały rabat 15% - na zawsze
2000,- netto – otrzymasz stały rabat 20% - na zawsze
 
Strona wygenerowana w 0.006 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję