SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6S PLUS
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 6S PLUS

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do iPhone 6s Plus

Jesteś posiadaczem smartfonu iPhone 6s Plus? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ mamy wszystkie akcesoria ochronne, których potrzebujesz do swojego ulubionego telefonu! iPhone 6s Plus miał premierę w 2015 roku, dlatego dzisiaj jego poszczególne podzespoły mogą być nieco bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne i awarie. Aby dodatkowo zwiększyć wytrzymałość swojego smartfonu  i przedłużyć jego życie, wystarczy zainwestować w odpowiednie akcesoria ochronne, takie jak szkła hartowane do iPhone 6s Plus!

Chyba każdemu zdarzyło się kiedyś przypadkowo zrzucić lub upuścić telefon na podłogę. Jeśli chcesz uniknąć przykrych niespodzianek, powinieneś kupić wysokiej jakości szkło hartowane, które poprawi odporność wyświetlacza na uszkodzenia mechaniczne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz akcesoria w kolorach, w jakich oryginalnie produkowano model 6s Plus – czarnym i białym. Dzięki temu zachowasz wyjątkowy wygląd swojego iPhone’a.

Najlepsze szkła hartowane iPhone 6s Plus w internetowym sklepie GSMOK

Szkła hartowane do iPhone 6s Plus, które znajdują się w naszym asortymencie, są polecane i rekomendowane przez profesjonalne serwisy GSM. Jest to najlepsze potwierdzenie ich wysokiej jakości i gwarancja tego, że kupując je, wybierasz w pełni sprawne akcesoria. Nasze szkła hartowane i ceramiczne cechują się bardzo dużą wytrzymałością, co sprawia, że ich użytkowanie zmniejsza podatność wyświetlacza na powstawanie zarysowań spowodowanych na przykład ocieraniem się telefonu o klucze czy breloki w torebce.

Strona wygenerowana w 0.432 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję