SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Zestawy Słuchawkowe

(ilość produktów: 121 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 2
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Oryginalne zestawy słuchawkowe do smartfonów 

Słuchawki douszne są jednymi z najpopularniejszych akcesoriów do telefonów komórkowych. Niezależnie od tego, czy znajdujemy się w domu, w drodze do pracy czy w podróży, często korzystamy z nich podczas słuchania muzyki, prowadzenia rozmów telefonicznych lub przy oglądaniu filmów. Uniwersalność zestawów słuchawkowych sprawiła, że obecnie często są one nie tyle dodatkowym gadżetem do smartfona, co wręcz nieodzowną jego częścią.  

Znajdujące się w naszej ofercie oryginalne zestawy słuchawkowe Huawei czy Samsung to modele, które często można znaleźć w opakowaniach nowych smartfonów. Są to wysokojakościowe słuchawki douszne, charakteryzujące się nie tylko czystym, głębokim dźwiękiem zarówno przy niskich, jak i przy wysokich tonach, ale także bardzo przemyślaną konstrukcją.  

Oryginalne zestawy słuchawkowe Samsung oraz Huawei są akcesoriami uniwersalnymi – dzięki lekkiej konstrukcji doskonale sprawdzają się zarówno podczas użytkowania w domu, jak również w czasie prowadzenia samochodu czy joggingu. Warto podkreślić także fakt, że urządzenia podłączane są za pomocą wtyku mini-jack 3.5 mm – dzięki zastosowaniu tego popularnego rozwiązania ze słuchawek można korzystać w smartfonach wielu innych popularnych producentów oraz urządzeniach takich jak tablety czy laptopy.  

Oryginalne zestawy słuchawkowe Samsung 

Koreańska marka już od wielu lat należy do liderów w branży urządzeń audio. Także oryginalne zestawy słuchawkowe Samsung od dłuższego czasu cieszą się popularnością na całym świecie. Modele tej firmy cechują się przede wszystkim nowoczesnym, ergonomicznym kształtem, dzięki któremu użytkownik nie czuje dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki.  

W ofercie sklepu GSMOK można znaleźć także słuchawki, które Samsung wyprodukował przy współpracy z austriacką firmą AKG, specjalizującą się w wytwarzaniu wysokiej jakości przewodowych i bezprzewodowych systemów elektroakustycznych. Przykładem może być model EO-IG955, który w znakomity sposób łączy w sobie cechy słuchawek dokanałowych z otwartymi.  

Warto też zaznaczyć, że słuchawki Samsung wyposażone są we wbudowany mikrofon oraz umieszczony na kablu mini-pilot, umożliwiający regulację głośności oraz sterowanie odtwarzaczem i rozmowami. Trzeba jednak pamiętać, że sterowanie połączeniami w niektórych modelach jest możliwe tylko w kompatybilnych urządzeniach koreańskiej marki.  

Wysokiej jakości oryginalne zestawy słuchawkowe Huawei 

Poręczny mini-pilot jest również standardowym wyposażeniem dousznych oryginalnych zestawów słuchawkowych Huawei. W przypadku produktów tej firmy warto jednak wspomnieć także o innych udogodnieniach. Pierwszym są niewielkie otwory umieszczone z tyłu obudowy, które wzmacniają bas, tym samym zwiększając głębię i czystość dźwięku – posiada je między innymi model AM115. Kolejną zaletą, jaką mają te oryginalne zestawy słuchawkowe Huawei, jest elastyczny kabel zapobiegający plątaniu. Sprawia on, że słuchawki Huawei doskonale nadają się dla osób, które prowadzą mobilny tryb życia lub cenią sobie aktywny wypoczynek.

Kolor:

Producent:

Stan:

Typ złącza:

Strona wygenerowana w 0.131 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję