SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • MI 11 LITE
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MI 11 LITE

(ilość produktów: 4)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

MI 11 LITE to lekki, stylowy smartfon, który z pewnością zachwyci każdego użytkownika. Co oferuje ten model Xiaomi? Producent wyposażył smartfon w trzy obiektywy – szerokokątny, makro oraz standardowy 64 MP, a także przednią kamerę 20 MP, co pozwala wykonać wysokiej klasy selfie. Amatorzy fotografii znajdą również szereg ciekawych funkcji - 8 kinowych filtrów, tryb poklatkowy, zdjęcia seryjne czy Time Freeze. Wyświetlacz oryginalny Xiaomi MI 11 LITE AMOLED HDR10+ o rozdzielczości 2400x1080 px sprawia, że oglądanie filmów czy przeglądanie zdjęć będzie przyjemniejsze. Dodatkowym atutem jest szeroka dostępność części zarówno oryginalnych, jak i zamiennych, które w razie awarii pozwalają na sprawną wymianę. 

Wyświetlacze Oryginalne Xiaomi MI 11 LITE 

Każde urządzenie może ulec uszkodzeniu. W wyniku upadku czy uderzenia na ekranie może pojawić się nieestetyczna pajęczyna, martwe piksele czy niedziałający dotyk. W tej kategorii znajdziesz wyświetlacze Oryginalne Xiaomi MI 11 LITE w różnych odcieniach ramek – niebieskiej, różowej, czarnej oraz zielonej. Dzięki temu można dopasować kolor do fabrycznej barwy klapki urządzenia. Po wymianie różnica jest niemalże niezauważalna dla ludzkiego oka. Xiaomi MI 11 LITE wyświetlacz oryginalny sprawi, że użytkownik ponownie będzie mógł cieszyć się ze wszystkich funkcjonalności urządzenia. Nowa część z pewnością będzie sprawiała się nienagannie i posłuży przez kolejne lata. 

Xiaomi MI 11 LITE wyświetlacz Oryginalny 

Panel dotykowy Oryginalny Xiaomi MI 11 LITE również często ulega uszkodzeniu. Wówczas przeglądanie sieci, dzwonienie czy korzystanie z social mediów jest znacznie trudniejsze, dlatego warto powierzyć doświadczonemu serwisantowi jego wymianę. Jako firma z doświadczeniem współpracujemy z przedsiębiorcami, zapewniając im sprawną dostawę zamówionych komponentów, na terenie Warszawy nawet tego samego dnia. Dzięki temu nie musisz trzymać części w magazynie. W naszym sklepie zamówienie mogą złożyć również klienci indywidualni. Oryginalny panel dotykowy Xiaomi MI 11 LITE to jedynie niewielka część asortymentu. Znajdziesz tu również szereg produktów dedykowanych innym modelom i markom. Sprawdź pełen asortyment i zamów potrzebne akcesoria już teraz!

Strona wygenerowana w 0.631 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję