SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6
  • Kable

Kable do IPHONE 6

(10 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Kable do ładowania smartfona to element, który ulega awariom dosyć często. Wszystko poprzez nieodpowiednie użytkowanie tej części ładowarki. Częste wykręcanie go, niepotrzebne zwijanie i zgniatanie do granic możliwości czy wyginanie końcówek doprowadza w końcu do uszkodzenia przewodów i styków. Wtedy użytkownicy sięgają po nowe kable, które mogą kupić na przykład w serwisach GSM. Jednak, aby było to możliwe, właściciele tych placówek muszą skierować się do dostawców. W tym momencie chcemy polecić nas i naszą szeroką ofertę kabli do iPhone 6. Przygotowaliśmy ją specjalnie dla serwisów i ich klientów, którzy posiadają ten model smartfona. 

Oferta sklepu GSMOK.PL obejmuje kable o różnej długości przewodu, co więcej, są to produkty mające zmienną moc ładowania, a to przekłada się na inną długość konieczności utrzymywania podłączonego telefonu do ładowarki. Chcemy jednak zapewnić, że bez względu na to, jaki model kabla wybiorą nasi klienci, będzie to zakup udany. Wszystko dlatego, że sprowadzamy te elementy od cenionych producentów, których darzymy zaufaniem od lat. Wiemy więc, że dostępne w tej kategorii przewody to wysoka jakość, trwałość i skuteczność ładowania. Zachęcamy do składania zamówień na kable do iPhone 6.

Kable do iPhone 6

Decydując się na zakup kabli do iPhone 6 w sklepie GSMOK.PL wszyscy klienci sklepów i serwisów GSM mogą liczyć na wysokiej jakości produkty, przygotowane do długiej i bezproblemowej eksploatacji. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, wszystkie kable zostały wykonane z odpornych na skręcanie materiałów. Końcówki stworzono tak, aby w tym newralgicznym miejscu nie dochodziło do pęknięć nawet pod większym naciskiem. Z kolei płytki złączek wykonano z niezawodnych, świetnie przewodzących energię materiałów. Propozycje z tej kategorii z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

iPhone 6 – kable o różnej długości 

Nasza oferta obejmuje produkcje przygotowane dla użytkowników o różnych potrzebach, wymaganiach i oczywiście możliwościach finansowych. Stąd propozycje kabli do iPhone 6 o różnej długości. Nie brak modeli mających jeden metr, asortyment sklepu obejmuje także modele o długości dwóch metrów. Dla najbardziej wymagających klientów i użytkowników telefonów marki Apple przygotowaliśmy kable do iPhone 6 w wersji trzymetrowej. Zachęcamy do wyboru wszystkich możliwości, dywersyfikacja oferty w serwisach i sklepach GSM sprawi, że większe grono klientów będzie miało szerszy wybór, co ułatwi im decyzje dotyczącą zakupu.

Różna moc kabli do iPhone 6

Kable do iPhone 6 mogą szybciej lub nieco wolniej przewodzić energię wprost do baterii. Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić do oferty modele o różnej mocy. Nie brak produktów 20-watowych, są także nieco słabsze. Oczywiście moc wpływa na długość ładowania, im jest większa, tym czas konieczności pozostawienia przewodu podłączonego do telefonu dłuższy. Wraz z wyższą mocą idzie także wyższa cena, dlatego też proponujemy zróżnicowane propozycje, użytkownicy będą mogli wybrać według własnych preferencji konkretny model.

Duży wybór końcówek kabli do ładowarek

Chcąc sprostać różnym oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy w sklepie GSMOK.PL kable do ładowarek od iPhone 6 zdywersyfikowane pod kątem końcówek. Złącza występują oczywiście w wersji lightning po jednej ze stron, z drugiej natomiast producent zastosował tradycyjne wejście USB, ale również nowoczesne USB-C. Wybór będzie zależał już od naszych klientów i oczywiście samych użytkowników smartfonów.

Strona wygenerowana w 0.682 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję