SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A515 GALAXY A51 4G
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do A515 GALAXY A51 4G

(1 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Samsung A515 GALAXY A51 4G wyświetlacz to wysokiej jakości, oryginalny komponent, który pozwoli przywrócić pełną sprawność uszkodzonego smartfona. Podzespół pochodzi z tej samej linii produkcyjnej co ekran montowany w telefonach. Charakteryzuje się doskonałą funkcjonalnością i odzwierciedleniem kolorów, dzięki czemu różnice w działaniu urządzenia będą praktycznie niewidoczne. Wyświetlacz wyposażony jest także w panel dotykowy Galaxy A51, co pozwoli przywrócić poprawne reagowanie na dotyk palca użytkownika. Skorzystaj z oferty GSMOK!

Ekran LCD do A515 GALAXY A51 4G

Oryginalny wyświetlacz i panel dotykowy do Samsunga A515 Galaxy A51 4G z powodzeniem zastąpi uszkodzony ekran, który miał bliskie spotkanie z twardą powierzchnią i przez to pojawiły się na nim rozchodzące się paski, częściowy lub całkowity zanik obrazu czy odbarwienie któregoś koloru. Naprawę smartfona warto powierzyć renomowanemu serwisowi GSM, ponieważ proces wymaga odpowiedniej wiedzy oraz precyzji.  Wymieniając uszkodzoną część na A515 GALAXY A51 4G ekran LCD wyświetlacza należy używać odpowiednich narzędzi i uważać, by nie uszkodzić delikatnych komponentów w telefonie. Specjalnie dla klientów B2B oferujemy dedykowane ceny oraz liczne benefity. Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z programu lojalnościowego, rabatów oraz specjalnych promocji. A515 GALAXY A51 4G wyświetlacz dostępny jest także dla osób prywatnych. Nie zalecamy jednak samodzielnej naprawy smartfona.

Wyświetlacz A515 GALAXY A51 4G

Współpraca z GSMOK przynosi liczne korzyści. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę, dzięki której ekran i panel dotykowy Galaxy A51 szybko trafi w Twoje ręce. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć zamrażania pieniędzy w duże ilości nieużywanego sprzętu, który zalega na magazynie. Klienci GSMOK mogą zamawiać części na bieżąco, dzięki czemu mogą podjąć się szybkiej realizacji naprawy. Wyświetlacz i panel dotykowy zostanie dokładnie zapakowany, aby uniknąć problemu uszkodzenia komponentu podczas transportu. Urządzenia są testowane przez naszych specjalistów oraz przez tester, co daje gwarancje prawidłowego działania części zamiennej. Zamów już dziś A515 GALAXY A51 4G ekran LCD wyświetlacza i zapewnij wysoką jakość usług w swoim serwisie GSM. 

Strona wygenerowana w 2.574 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję