SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6S
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE 6S

(36 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Kłopoty z działaniem nie omijają starszych modeli marki Apple, między innymi smartfonów iPhone 6S. Nic więc dziwnego, że coraz większe grono użytkowników tych już wieloletnich modeli decyduje się na skorzystanie z profesjonalnych serwisów w celu naprawy urządzenia. Jednak, aby do wymiana konkretnych elementów mogła dojść do skutku, serwisy potrzebują części serwisowych do Apple iPhone 6S. Mogą je kupić w naszym sklepie internetowym GSMOK.PL. Zapewniamy najwyższą jakość rozwiązań, dzięki czemu po serwisie, użytkownik będzie mógł jeszcze długo cieszyć się swoim wysłużonym, ale w pełni sprawnym iPhone’em. 

Nasza oferta obejmuje elementy niewielkie, jak i większe części serwisowe do iPhone’a 6S. Zapewniamy produkty stworzone przez cenionych dostawców, którym zaufaliśmy wiele lat temu. Dzięki temu wiemy, że każdy sprzedawany przez nas element kamery, wyświetlacza czy obudowy smartfona jest nowy, w pełni sprawny i przede wszystkim wykonany z najwyższej jakości materiałów. Oczywiście dostępne w tej kategorii części są w pełni kompatybilne z modelami 6S. Zachęcamy więc do składania zamówień!

Części serwisowe do Apple iPhone 6S

Niezastąpione, stworzone na potrzeby konkretnego modelu smartfona, przygotowane z wysokiej jakości materiałów – tak w skrócie można opisać części serwisowe Apple iPhone 6S. Zapewniamy sprawdzone, nowe produkty cenionych na rynku producentów. To odporne na uszkodzenia elementy, gwarantujące bezproblemowe działanie smartfona. Nasza oferta obejmuje na przykład folię ochronną na wyświetlacz do iPhone 6S, jak i podświetlenie. W sklepie GSMOK.PL każdy serwis może wyposażyć się również w przyciski boczne w kolorze białym lub czarnym. Nie brak także szufladek kart SIM i szybek od aparatu, czyli części, które ulegają uszkodzeniom stosunkowo często.

Niewielkie elementy potrzebne podczas serwisu

Nasza oferta obejmuje także niewielkie części serwisowe Apple iPhone 6S, można tutaj wymienić złącza LCD i złącza taśm kamery przedniej, bez których nie byłoby możliwe użytkowanie telefonu. Co więcej, gwarantujemy zestaw śrubek zamiennych, gdy stare zostały uszkodzone. Na naszych klientów czekają także ringi przycisku home w różnych kolorach odpowiadających oczywiście barwom obudowy samych urządzeń. Oferta składa się także z kompletu maskownic dolnych czy gąbek złącza wyświetlacza. Jak widać, wybór jest ogromny!

Taśmy Flex i klejące – to przyda się serwisantom

Taśmy Flex scalają dwa elementy każdego smartfona, nie może ich więc zabraknąć w serwisie GSM. Użytkownicy chcący naprawić swoje urządzenie, będą mogli się tam udać i zrobić to szybko i przede wszystkim skutecznie. Taśmy, jakie przygotowaliśmy dla serwisów to wersje do przycisków głośności i włącznika, produkty ze złączem ładowania i mikrofonem czy też przyciskiem Home w różnej barwie. Nie brak taśm antenowych oraz taśm klejących, które pozwolą łatwiej zainstalować konkretne elementy na przykład baterie. Zapraszamy do zakupu części serwisowych Apple iPhone 6S!

Układy scalone, ładowania i podświetlenia do iPhone 6S

W sklepie GSMOK.PL klienci mogą skorzystać z oferty układów scalonych do iPhone 6S. Element ten często zostaje uszkodzony podczas groźnego upadku telefonu, ich wymiana jest konieczna do prawidłowego działania smartfona po naprawie na przykład panelu dotykowego. Oferta naszego sklepu zawiera także układ podświetlania, ładowania, nie brak produktów średniej częstotliwości do iPhone’ów 6S. Zachęcamy więc do składania zamówień, jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami! 

Strona wygenerowana w 0.724 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję