SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • NOVA 5T
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do NOVA 5T

(4 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wyświetlacze Huawei NOVA 5T to fabrycznie nowe komponenty, które po zamontowaniu rozwiążą problem martwych pikseli, pajęczynki czy kolorowych pasków. W tej kategorii znajdziesz wyświetlacze z ramką, w której znajduje się czytnik linii papilarnych i digitizer. Urządzenie cechuje się elegancką obudową, która w zależności od kąta patrzenia mieni się różnymi barwami. Wraz z ekranem otrzymujesz również oryginalny panel dotykowy Huawei NOVA 5T, który pozwala na wyeliminowanie problemów z czułością urządzenia.

Wyświetlacze Huawei NOVA 5T

Huawei NOVA 5T wyświetlacz zajmuje niemal całą powierzchnię ekranu. Panoramiczny ekran 6,26" o rozdzielczości Full HD+ zapewnia komfort użytkowania, niezależnie czy używasz go do rozmów, pisania, oglądania filmów czy grania w ulubione gry. Z lewej strony znajduje się przednia kamera 32 Mpix, która pozwala stworzyć rewelacyjne selfie. Wyświetlacz oryginalny Huawei NOVA 5T zapewnia sprawne działanie całego urządzenia, a te producent stworzył jako szybki i jednocześnie energooszczędny smartfon. Sama wymiana zbitego ekranu czy wadliwego panelu dotykowego przebiegnie sprawnie, jeżeli urządzenie oddasz w ręce fachowców. Samodzielna wymiana może przyczynić się do uszkodzenia drobnych elementów na płycie głównej.

Huawei NOVA 5T wyświetlacz

Panel dotykowy oryginalny Huawei 5T, który kupisz w naszym sklepie, został wcześniej przetestowany przy użyciu odpowiedniego testera. Dzięki temu klient ma pewność, że kupuje sprawny, pełnowartościowy produkt w dobrej cenie. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i klientami prywatnymi, którzy hobbystycznie zajmują się naprawą smartfonów. Wyświetlacz Oryginalny Huawei 5T możesz zamówić wygodnie z dostawą bezpośrednio do serwisu. Dzięki atrakcyjnemu programowi lojalnościowemu pomożesz liczyć na atrakcyjne rabaty i promocje. Opcja szybkiej dostawy (na terenie Warszawy nawet tego samego dnia) sprawia, że współpraca z naszą firmą jest korzystna. W sklepie znajdziesz, nie tylko panel dotykowy Huawei, ale także szereg produktów, które pozwolą naprawić uszkodzone urządzenie. Sprawdź pozostałe kategorie i zamów już teraz!

Strona wygenerowana w 0.599 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję