SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P10 LITE
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do P10 LITE

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do Huawei P10 Lite

W ostatnich latach Huawei coraz bardziej zaczął pukać do ekstraklasy w zakresie produkcji smartfonów, stając się tym samym poważną konkurencją dla potentatów z Apple i Samsung. Największą popularnością wśród użytkowników telefonów komórkowych cieszą się oczywiście modele z flagowej serii P, które najczęściej ukazują się w trzech wariantach: standardowym, rozszerzonym oraz nieco uszczuplony, sygnowanym dopiskiem Lite.

Huawei P10 Lite był jednym z najchętniej kupowanych smartfonów w 2017 roku, ponieważ oferował nie tylko atrakcyjne podzespoły, ale również bardzo dobrą cenę. W ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK można znaleźć wysokiej jakości akcesoria ochronne, dzięki którym ten smartfon bezawaryjnie posłuży przez kolejne lata. Oferujemy między innymi wytrzymałe szkła hartowane do smartfona Huawei P10 Lite.

Wytrzymałe szkła hartowane do smartfona Huawei P10 Lite

Kupno szkła hartowanego do Huawei P10 Lite powinno być pierwszą czynnością po nabyciu nowego telefonu. Oferowane przez nas szkła hartowane do Huawei P10 Lite profesjonalnie zabezpieczają przedni ekran przed pęknięciami i zarysowaniami, które często są efektem upadków telefonu na podłogę lub uderzenia nim o twardą powierzchnię. Warto zaznaczyć, że dostępne w naszym sklepie szkło hartowane jest praktycznie niewyczuwalne w codziennym użytkowaniu smartfonu i nie wpływa w jakikolwiek sposób na czułość ekranu.

 

Strona wygenerowana w 0.677 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję