SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P20 LITE
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do HUAWEI P20 LITE

(ilość produktów: 19)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Huawei P20 Lite nie jest już smartfonem nowym, wiele osób korzysta z niego od premiery w 2018 roku. Nic więc dziwnego, że po kilku latach użytkowania z urządzeniem może dziać się coś złego. My temu jednak możemy zaradzić, bo nasza oferta obfituje w części serwisowe do tego modelu! Zapewniamy najwyższej jakości podzespoły duże i małe, aby każdy serwisant mógł z powodzeniem wykonywać swoją pracę, a następnie zyskiwać uznanie w oczach swoich klientów. Gwarantujemy pełną sprawność dostępnych w naszym sklepie elementów. To produkcje przygotowane specjalnie dla wymagających, dostępne w różnym wydaniu!

Stawiając na GSMOK.PL każdy klient może liczyć na zróżnicowaną ofertę przygotowaną specjalnie na potrzeby serwisów GSM. W naszym sklepie internetowym, a dokładnie w tej kategorii przygotowaliśmy części serwisowe do Huawei P20 Lite niewielkie, wewnętrzne, jak również duże i zewnętrzne na przykład ramkę obudowy, szufladki na kartę SIM i wiele innych.

Części serwisowe do Huawei P20 Lite

Uszkodzona ramka wyświetlacza? Problem z szybką aparatu lub złączem systemowym? W takim razie zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, gdzie takie elementy są dostępne. Zapewniamy części serwisowe do Huawei P20 Lite, które odpowiadają za prawidłową pracę urządzenia. Często oferujemy także podzespoły, bez których włączenie smartfona nie byłoby możliwe. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, ekspresową dostawę i pełną kompatybilność wysłanego elementu z aktualnie serwisowanym urządzeniem. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom wymagających!

Niewielkie elementy do P20 Lite marki Huawei

Mając na uwadze fakt, że równie często, co większe podzespoły w smartfonach, awariom ulegają te niewielkie, ale także bardzo potrzebne do prawidłowego działania urządzenia. Stąd w naszym sklepie internetowym GSMOK.PL wiele drobnych zamienników w postaci na przykład złącza LCD czy taśmy klejącej do klapki baterii Huawei P20 Lite. Nie zapomnieliśmy o szybkach aparatu, które często ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Mamy do dyspozycji naszych klientów również szufladki kart SIM w kolorach samej obudowy. Części serwisowe do P20 Lite obejmują także mikrofony, głośniki czy buzzery!

Wysokiej jakości taśmy Flex

Oferta sklepu GSMOK.PL obejmuje także wysokiej jakości, w pełni sprawne i nowe taśmy Flex. Części często odpowiadające za prawidłową pracę innych podzespołów i komfortowe użytkowanie samego smartfona. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy między innymi taśmy ze złączem ładowania i mikrofonem, a więc niezbędny produkt, który zapewni możliwość korzystania z podstawowych funkcji urządzenia. Nie zabrakło taśm Flex do czytnika linii papilarnych, głównych taśm czy tych od przycisków głośności i włączania. Wiele rozwiązań w jednym miejscu, zachęcamy do sprawdzenia pozostałych części serwisowych do Huawei P20 Lite!

Ramki do P20 Lite w różnych kolorach 

Część, która wymieniana jest równie często, co sam wyświetlacz, czyli ramka z klejem do LCD – popularny wybór w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy ramki przygotowane do instalacji, wyposażone w odpowiednie otwory i powierzchnie mające ułatwić sam proces montażowy. Oczywiście ramki dostępne są w różnych kolorach, aby były kompatybilne z samą obudową. Przykładem może być ramka o czarnym zabarwieniu. Zachęcamy jednak do sprawdzenia również pozostałych części do tego modelu urządzenia. Zapewniamy szeroki wybór  części serwisowych do Huawei P20 Lite od znanych i cenionych na rynku producentów.

Strona wygenerowana w 0.497 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję