SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P20
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P20

(ilość produktów: 54)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Huawei P20

O ile jeszcze kilka lat temu telefony od Huawei były konkurencją głównie dla modeli od producentów specjalizujących się w smartfonach ze średniej półki cenowej, o tyle w ostatnich latach Huawei stał się groźnym rywalem dla potentatów z Apple i Samsung. Najlepszym tego dowodem jest smartfon Huawei P20, który premierę miał w pierwszym kwartale 2018 roku.

Trzeba pamiętać o tym, że Huawei P20 nie jest już telefonem najmłodszym, więc jego poszczególne elementy mogą ulegać uszkodzeniom i awariom. Na szczęście w naszym sklepie internetowym można kupić oryginalne części serwisowe do Huawei P20, które bez najmniejszego problemu zastąpią fabrycznie zainstalowane komponenty.

Oryginalne wyświetlacze LCD i panele dotykowe do Huawei P20

W asortymencie hurtowni GSMOK mamy przede wszystkim część i elementy obudowy zewnętrznej, które są najbardziej narażone na uszkodzenia i zarysowania na skutek upadków i uderzeń o twardą powierzchnię. Posiadaczom tego modelu proponujemy między innymi oryginalne wyświetlacze LCD i panele dotykowe do Huawei P20. Przednie ekrany to części, które są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne – przede wszystkim na skutek uderzeń o twarde powierzchnie i upadków na podłogę lub ziemię. W asortymencie hurtowni można znaleźć oryginalne panele dotykowe i wyświetlacze LCD do Huawei P20, które bez najmniejszych problemów zastąpią fabrycznie zamontowane komponenty.

Oryginalne klapki do baterii do Huawei P20 w sklepie GSMOK

To jednak nie wszystko. Asortyment oferowanych przez nas oryginalnych części serwisowych do Huawei P20 tworzą też oryginalne klapki do baterii do Huawei P20. Są to delikatne elementy, które bez odpowiedniej ochrony łatwo mogą ulec zbiciu czy zarysowaniu. W GSMOK posiadamy oryginalne klapki do baterii do Huawei P20 w kolorach, w których dostępne były te modele. Można je kupić w komplecie z szybką kamery. Posiadacze tego modelu od chińskiego producenta oraz właściciele serwisów GSM kupią u nas również tylne elementy obudowy, takie jak klapki baterii wraz z szybką kamery. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas oryginalne klapki baterii i wyświetlacze LCD do Huawei P20 są w pełni sprawne i umożliwią komfortowe korzystanie z telefonu przez kolejne lata.

 

Strona wygenerowana w 1.217 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję