SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A715 GALAXY A71 4G
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do A715 GALAXY A71 4G

(2 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W naszym sklepie GSMOK.pl znajdziesz przeróżne produkty dedykowane dla osób prywatnych oraz serwisów GSM, a wśród nich szkła hartowane do A715 Galaxy A7 4G. Akcesorium to jest bardzo popularne wśród właścicieli nowych smartfonów i pełni w nich podstawową funkcję zabezpieczającą cały wyświetlacz. Szkło dzięki swojej grubości doskonale chroni ten element przed zarysowaniami, a nawet przed stłuczeniami, dzięki czemu pozwala na dłużej zachować jego stylistykę oraz jakość. Przejrzyj koniecznie wszystkie szkła hartowane do A715 Galaxy A7 4G i zamów już dziś kilka sztuk dla swojego serwisu GSM.

Cechy użytkowe szkieł hartowanych do A715 Galaxy A7 4G

Szkła hartowane do A715 Galaxy A7 4G są wykonane ze szkła sklasyfikowanego w 10-stopniowej skali Mohsa na poziom 9H, co oznacza, iż w standardowym użytkowaniu uszkodzenie wyświetlacza poprzez jego zarysowanie jest praktycznie zupełnie niemożliwe. To jednak nie wszystko. Szkła chronią ekran także przed znacznie większym kłopotem - stłuczeniem. Upuszczenie telefonu na twarde podłoże to bardzo częsta przyczyna jego uszkodzenia i sytuacja taka może się przydarzyć dosłownie każdemu.

Warto bowiem wiedzieć, że szkła hartowane do A715 Galaxy A7 4G są bardzo sztywne i twarde, dlatego absorbują energię kinetyczną praktycznie w całości i nie pozwalają jej się przedostać dalej, czyli aż na właściwy wyświetlacz. To szczególnie istotna kwestia w kontekście żywotności danego smartfona. Uszkodzenie tego podzespołu wiąże się bowiem z potrzebą jego wymiany, co z reguły oznacza kwotę, która może sięgnąć nawet połowy wartości całego telefonu.

Wpływ szkieł hartowanych na użytkowanie smartfona

Nie bez znaczenia jest to, że szkła hartowane do A715 Galaxy A7 4G mimo ich bardzo dobrej funkcji ochronnej nie wpływają negatywnie na użytkowanie tego modelu smartfona. Są bardzo cienkie - ich grubość z reguły nie przekracza jedynie 0.3 mm, a przy tym także w praktycznie w pełni przejrzyste. Nie można również zapomnieć o tym, że szkła hartowane do A715 Galaxy A7 4G mają zaokrąglone i wyfrezowane brzegi, dzięki czemu nawet dotknięcie ich krawędzi nie wywołuje jakiegokolwiek dyskomfortu.

Szkło nie zmienia także kolorystyki wyświetlacza oraz jego szczegółowości, a bardzo cienka warstwa kleju zapobiega jego samoistnemu odklejeniu się od wyświetlacza. Co ciekawe jednak, klej mimo bardzo dobrych właściwości jest także bezpieczny dla ekranu. Nie wchodzi z nim w jakiekolwiek niekontrolowane reakcje i nie pozostawia po sobie trudnych do usunięcia śladów i uszkodzeń.

Duże znaczenie dla serwisantów powinno mieć także to, że szkła hartowane do A715 Galaxy A7 4G bardzo łatwo się nakleja. Nie trzeba do tego specjalnych narzędzi oraz trudno dostępnych środków i można to zrobić w kilka minut w zamkniętym pomieszczeniu. Nawet jakiekolwiek błędy, np. krzywizny lub nieprawidłowe umiejscowienie szkła na wyświetlaczu, można z łatwością poprawić. Wystarczy odkleić je i umieścić na ekranie ponownie.

Gdzie kupować szkła hartowane?

Wszystkie szkła hartowane do A715 Galaxy A7 4G zdecydowanie warto kupować wyłącznie w wyspecjalizowanych sklepach, które od lat słyną z obecności na rynku GSM. Jedną z takich firm jest sklep GSMOK.pl, istniejący na rynku GSM nieprzerwanie od 2003 roku. Jako firma GSMOK.pl zdobyliśmy przez te lata ogromne doświadczenie praktyczne, dzięki czemu ten rynek nie ma przed nami żadnych tajemnic. Jako jedna z niewielu firm w kraju oferujemy pełne wsparcie przed- i pozakupowe, chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania związane z naszym asortymentem, a także udzielamy fachowych telefonicznych i mailowych porad dla naszych klientów biznesowych. Zamów już dziś szkła hartowane do A715 Galaxy A7 4G w sklepie GSMOK.pl i skorzystaj z szybkiej dostawy - nawet tego samego dnia roboczego na terenie Warszawy.

Strona wygenerowana w 1.158 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję