SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6S
  • Baterie

Baterie do IPHONE 6S

(ilość produktów: 3)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Po pewnym czasie użytkowania smartfona jego bateria słabnie. Związane jest to głównie z wielokrotnym, ale również nieprawidłowym ładowaniem. Chyba nikt nie chce, aby jego urządzenie pracowało zaledwie kilka godzin po odłączeniu od ładowarki. Z pomocą przychodzą baterie, jakie wszyscy serwisanci i właściciele serwisów GSM znajdą w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy baterie do iPhone 6S, modelu, który na rynku jest już wiele lat, nic dziwnego, że korzystający z niego użytkownicy mogą nie być zadowoleni z działania samego ogniwa, z naszą pomocą może się to jednak zmienić! 

Zapraszamy wszystkie serwisy GSM do zakupu nowych, w pełni sprawnych i gotowych do pracy baterii do iPhone 6S. To produkty stworzone przez cenionych producentów, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ogniwa o zróżnicowanej pojemności, co przełoży się na dłuższą lub nieco krótszą pracę na pełnym ładowaniu i ma oczywiście przełożenie w cenie samej baterii. Jeżeli klient przyszedł do serwisu w celu zamontowania nowej baterii, zachęcamy do zaproponowania mu naszych baterii – to rozwiązania premium!

Baterie do iPhone 6S

Baterie dedykowane smartfonom marki Apple, a dokładniej sprawdzające się w urządzeniach iPhone 6S to produkty spełniające oczekiwania samych serwisantów, jak i użytkowników telefonów. Wszystko za sprawą wysokiej jakości wykonania z komponentów gwarantujących trwałość i odporność na ewentualne uszkodzenia, pracę w wysokich temperaturach czy tych skrajnie niskich. Co więcej, baterie do iPhone 6S to produkty litowo-jonowo-polimerowe, a co za tym idzie, liczba ładowań nie wpływa znacząco na spadek pojemności ogniwa. Przygotowaliśmy baterię wraz z elementami montażowymi, co ułatwi i przyspieszy jej wymianę nawet niedoświadczonemu serwisantowi.

Zmienna pojemność baterii do iPhone 6S

Proponowane przez nas ogniwa występują w dwóch pojemnościach; pierwsza to dokładnie 1715 mAh, a druga 2230 mAh. Wybór konkretnej zależy głównie od samego użytkownika, który może postawić na pojemniejszą baterię, a co za tym idzie dłuższą pracę na jednym ładowaniu, ale również dłuższe ładowanie lub na mniej pojemną zapewniającą krótszy czas działania urządzenia po naładowaniu. Warto tutaj zaznaczyć, że wraz ze wzrostem pojemności wzrasta również cena, a to może mieć kluczowe znaczenie dla użytkownika i właściciela smartfona. Zachęcamy do zakupu obydwóch wersji wszystkie serwisy i sklepy GSM! Baterie do iPhone 6S czekają w GSMOK.PL!

Baterie RMORE Premium – dlaczego warto na nie stawiać?

Wybór producenta RMORE Premium wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim to marka znana i ceniona na całym świecie. Dostawca ogniw do smartfonów różnych marek, między innymi baterii do iPhone’a 6S. Produkty firmy to gwarancja najwyższej jakości wykonania, co przekłada się na ich trwałość i niezawodność. Warto jednak zaznaczyć, że dostępne w sklepie GSMOK.PL ogniwa oferują wielogodzinną pracę na jednym ładowaniu. Użytkownicy ogniw firmy RMORE Premium mogą łączyć audio i video, przeglądanie internetu czy słuchanie muzyki i oglądanie filmów, bez obaw o szybkie wyczerpanie się baterii! Zachęcamy więc wszystkie sklepy i serwisy GSM do zakupu baterii opisywanego producenta. To przede wszystkim dobry wybór w rozsądnej, hurtowej cenie! W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Strona wygenerowana w 0.577 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję