SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 12
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 12

(5 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do iPhone 12

Telefon iPhone 12 od Apple ukazał się na rynku w czwartym kwartale 2020 roku i z miejsca podbił serca wielu użytkowników urządzeń mobilnych, zostając także najpopularniejszym smartfonem pierwszego kwartału 2021 roku. Nie jest to żadnym zaskoczeniem, gdy spojrzymy na atrakcyjne parametry tego modelu i wysoką jakość wykonania. Trzeba jednak pamiętać o tym, że niektóre jego elementy w dalszym ciągu wymagają profesjonalnej ochrony, ponieważ mogą być podatne na uszkodzenia mechaniczne. Dotyczy to między innymi wyświetlacza, do którego należy kupić specjalne szkło hartowane do iPhone 12.

Oferowane przez nas szkła hartowane cechują się twardością na poziomie 9H, co daje im bardzo dużą odporność na zarysowania. Sięgając po nasze szkła do iPhone 12 wyświetlacz Twojego telefonu otrzyma dodatkową ochronę, która pomoże zmniejszyć negatywne skutki kontaktu z twardymi powierzchniami czy ostrymi przedmiotami, takimi jak np. klucze czy breloki. Co więcej, szkło jest idealnie przezroczyste, co sprawia, że wszelkie widoczne na ekranie kolory i odcienie są doskonale, naturalnie odwzorowane.

Kup najlepsze szkła hartowane iPhone 12 w sklepie GSMOK

W naszym sklepie internetowym GSMOK mamy akcesoria w atrakcyjnej cenie, które są polecane przez profesjonalne serwisy GSM. Dzięki temu wybierając nasze szkła hartowane iPhone 12 masz pewność, że wybierasz sprawdzone artykuły o wysokiej jakości. Znajdziesz u nas również szkła hartowane na szybkę aparatu, która także jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Zapoznaj się z naszą ofertą i jeszcze dziś zamów akcesoria do swojego telefonu Apple.

Strona wygenerowana w 1.083 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję