SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 12 MINI
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 12 MINI

(2 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do iPhone 12 Mini

O nowy telefon warto odpowiednio zadbać – zwłaszcza wtedy, gdy jest to urządzenie z najwyższej półki! Smartfon iPhone 12 Mini ukazał się pod koniec 2020 roku jako nieco pomniejszona wersja flagowej „dwunastki” od Apple. Ten urzekający designem model jest reklamowany jako najmniejszy i najlżejszy smartfon z 5G na świecie.

W naszym sklepie internetowym GSMOK znajdziesz szeroki wybór akcesoriów ochronnych do tego telefonu, a wśród nich także szkła ceramiczne i szkła hartowane do iPhone 12 Mini. Proponowane przez nas produkty wykazują się najwyższą jakością wykonania, czego najlepszym potwierdzeniem są pozytywne opinie i rekomendacje nie tylko ze strony klientów, ale również profesjonalnych serwisów GSM.

Dlaczego warto kupić szkła hartowane iPhone 12 Mini?

Dlaczego warto kupić do swojego telefonu nasze szkła hartowane? iPhone 12 Mini to urządzenie, które ma dość delikatny, podatny na uszkodzenia mechaniczne wyświetlacz. Może on ulec uszkodzeniu na przykład na skutek upadku na podłogę oraz uderzenia o twardą powierzchnię lub o ostro zakończone przedmioty, takie jak klucze. Wysokiej jakości szkła hartowane do iPhone 12 Mini mają wytrzymałość na poziomie 9H, co daje im bardzo dużą odporność na większośc zarysowań podczas codziennego użytkowania.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz nie tylko szkła hartowane do iPhone 12 Mini, ale także szkła hartowane przeznaczone do szybki tylnego aparatu, które będa chronić obiektyw nie wpływając przy tym niekorzystnie na jakość robionych zdjęć.

Strona wygenerowana w 1.212 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję