SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE X
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE X

(53 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W sklepie GSMOK.PL oferujemy między innymi najwyższej klasy części serwisowe do Apple iPhone X. Wśród nich znajdziesz niewielkie podzespoły eksploatacyjne, np. silniki wibracji oraz szufladki na kartę SIM, a także elementy niezbędne do przeprowadzenia wielu napraw, np. taśmy flex oraz anteny. Wszystkie dostępne części serwisowe do Apple iPhone X są doskonale wykonane i zapewniają wiele lat użytkowania, a także nie wymagają podczas ich montażu dokonywania niebezpiecznych ingerencji w strukturę telefonu. Ponadto każda część dostępna w tej kategorii jest w pełni zgodna z wybranym modelem smartfona i ma odpowiednie wymiary, wagę oraz sposób działania. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne części do iPhone X i złóż zamówienie już dziś.

Jakie części do serwisowania iPhone X znajdziesz w sklepie GSMOK.PL?

Wśród wielu produktów dostępnych w kategorii części do serwisowania Apple iPhone X znajdziesz między innymi taśmy flex. Wszystkie zostały wykonane z najwyższą możliwą precyzją i charakteryzują się perfekcyjnym dopasowaniem do poszczególnych elementów każdego smartfona. Są trwałe i wytrzymałe, a przy tym także bardzo korzystnie wycenione, pomagają także w testowaniu niektórych podzespołów, np. ekranów LCD. Oferujemy wiele wariantów taśm flex, różniących się przeznaczeniem oraz sposobem montażu, w tym te przeznaczone do anteny dolnej, do anteny Wi-Fi oraz przycisków regulacji głośności czy też warianty zespolone ze złączem ładowania w białym i czarnym kolorze.

Nie można także zapomnieć o bardzo mocnych taśmach klejących, które z kolei umożliwiają precyzyjne połączenie poszczególnych podzespołów i uzyskanie prawidłowej wodoszczelności. Oferujemy taśmy klejące do wyświetlaczy oraz egzemplarze przeznaczone do prawidłowego montażu klapki baterii. Wszystkie mają na swojej powierzchni zaaplikowany mocny, odporny klej, który skutecznie scala dwie części wykonane z różnych tworzyw.

Zachęcamy także do zakupu układów scalonych IC, które są niezbędnymi częściami serwisowymi do iPhone X, umożliwiającymi odzyskanie stuprocentowej sprawności danego urządzenia. Wśród układów scalonych warto wyróżnić warianty w typie układów sygnału, a także Wi-Fi oraz układy panelu dotykowego czy też zasilania lub kamery. Koniecznie zamów w sklepie GSMOK.PL śrubki przeznaczone np. do klapki baterii, które mają odpowiednią długość oraz średnicę, dlatego charakteryzują się idealnym dopasowaniem do danego smartfona.

Zapraszamy do zakupu części serwisowych do Apple iPhone X w sklepie GSMOK.PL!

Zamów już dziś w sklepie GSMOK.PL najwyższej klasy części do serwisowania Apple iPhone X i skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia oraz wiedzy na temat branży GSM. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 2003 roku, zapewniając naszym klientom stały dostęp do wyselekcjonowanych podzespołów, akcesoriów i części zamiennych do produkowanych i nieprodukowanych już smartfonów z całego świata. Wyróżniamy się spośród innych firm między innymi czasem dostawy. Pracownik wybranej firmy kurierskiej odwiedza nas dwukrotnie w ciągu dnia. Na terenie Warszawy oferujemy także opcję dostawy tego samego dnia roboczego, co jest szczególnie istotne dla serwisów GSM, w których świadczy się usługi na miejscu. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy na zasadach B2B.

Strona wygenerowana w 1.262 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję