SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Matt TPU

(ilość produktów: 15 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Różnokolorowe, silikonowe case do iPhone i innych smartfonów 

Chociaż najpopularniejsi producenci telefonów dbają o to, by współczesne smartfony były jak najbardziej odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, urządzenia mobilne i tak są bardzo narażone na awarie i usterki. Jest to między innymi efekt tego, że firmy takie jak Huawei, Samsung czy Apple jednocześnie dążą do możliwie największego zmniejszenia wagi swoich telefonów. To wiąże się z użyciem lżejszych i cieńszych części, takich jak ekran, szybka aparatu czy obudowa. To właśnie dlatego każdy posiadacz nowoczesnego smartfonu powinien zaopatrzyć się w praktyczne etui.  

Dlaczego warto kupić silikonowe etui do telefonów Samsung i Xiaomi w różnych kolorach? 

Niektórym osobom może się wydawać, że rola case’ów do telefonu ogranicza się tylko do chronienia zewnętrznej obudowy. Nie jest to jednak prawda, bo akcesoria te spełniają znacznie więcej funkcji. Przede wszystkim, chronią one również podzespoły i części znajdujące się wewnątrz urządzenia. Obudowy są zazwyczaj na tyle cienkie, że nawet pozornie niegroźne uderzenie o twarde podłoże może uszkodzić płytę główną lub inne ważne elementy. Etui może Cię zatem uchronić nie tylko przed zarysowaniami i pęknięciami ekranu, ale też przed kosztownymi naprawami lub koniecznością kupna nowego modelu.  

Ważne są także aspekty wizualne. Obecnie możesz kupić silikonowe etui do telefonów Huawei w różnych kolorach, co sprawia, że wyróżnienie swojego smartfonu spośród wielu innych jest banalnie proste. Możesz zdobyć także silikonowe etui do telefonów Samsung i Xiaomi w różnych kolorach do wielu, nie tylko najbardziej popularnych modeli.  

Silikonowe etui do telefonów Huawei w różnych kolorach w sklepie GSMOK 

W ofercie naszego sklepu z częściami serwisowymi do smartfonów można znaleźć między innymi silikonowe etui do telefonów Huawei w różnych kolorach, takich jak czarny, granatowy, lekko różowy lub czerwony. Posiadamy zatem wystarczająco dużo wariantów, by każda osoba, niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań mogła dzięki temu akcesorium wyrazić swój charakter. Oferujemy między innymi silikonowe etui do telefonów Huawei P40 Lite oraz Y5P.  

Silikonowe etui do iPhone’ów Apple 

Naszym klientom możemy zaoferować także wysokiej jakości, różnokolorowe, silikonowe case do iPhone Apple. Chociaż urządzenia amerykańskiego producenta charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, należą do najdroższych smartfonów na rynku, dlatego tym bardziej nie warto ryzykować pęknięć czy zarysowań. W asortymencie GSMOK.pl znajdziesz między innymi etui do iPhone XR, 7 czy 8 w najróżniejszych kolorach, takich jak granatowy, bordowy czy czarny.  

Gwarantujemy, że oferowane przez nas silikonowe etui do telefonów Samsung i Xiaomi w różnych kolorach wykonane są z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Oznacza to, że nie tylko są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy, ale także doskonale przylegają do modeli, do których są przeznaczone. Nie ma zatem ryzyka, że etui będzie spadać z urządzenia.  

 

Strona wygenerowana w 0.082 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję