SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Taśmy, Płytki i Złącza

(ilość produktów: 1939 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 20
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Oryginalne taśmy flex Samsung i złącza systemowe

Od momentu rozpoczęcia naszej działalności zależy nam na tym, by nasi klienci mogli znaleźć w sklepie internetowym GSMOK wszystkie niezbędne części zamienne i akcesoria do różnego rodzaju smartfonów. Dzięki temu bardzo często nie ma konieczności wymiany telefonu przy awarii poszczególnych komponentów, uszkodzeniu mechanicznym czy zużyciu konkretnych podzespołów. W hurtowni GSMOK posiadamy części serwisowe do urządzeń mobilnych wielu popularnych producentów – oferujemy między innymi taśmy klejące do telefonów Samsung i Huawei.

Taśmy klejące do telefonów Samsung i Huawei

Oryginalne taśmy klejące Samsung i Huawei to niewielkie elementy, które w znacznym stopniu wpływają na komfort i możliwości korzystania z telefonu. Łączą one różne części wewnętrzne oraz złącza i tak jak inne elementy mogą ulec uszkodzeniu lub zużyciu. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy oryginalne taśmy klejące Samsung i Huawei do panelu dotykowego, klapki baterii, wyświetlacza i inne.

Płytki ze złączem ładowania i mikrofonem do smartfonów Samsung i Huawei w sklepie internetowym GSMOK

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie oferowane przez nas taśmy flex i płytki ze złączem ładowania i mikrofonem do smartfonów Samsung i Huawei były w stu procentach sprawne i zdatne do użytku. Co ważne, w asortymencie naszej hurtowni można znaleźć płytki ze złączem ładowania do telefonów Samsung i inne nie tylko do najnowszych i najpopularniejszych flagowych modeli, ale także do telefonów budżetowych i tych, które premierę miały już kilka lat temu.

O wysokiej jakości sprzedawanych przez nas oryginalnych złącz systemowych do telefonów Huawei i Samsung najlepiej świadczy fakt, że są one polecane przez profesjonalne serwisy GSM. Wybierając nasze produkty masz zatem pewność, że kupujesz oryginalne taśmy flex Samsung i złącza systemowe Huawei, które bez najmniejszych problemów zastąpią fabrycznie zamontowane komponenty.

Oryginalne złącza systemowe do telefonów Huawei – zakupy w GSMOK

Zależy nam na tym, by zakupy w sklepie internetowym GSMOK były jak najbardziej komfortowe. Dlatego zapewniamy nie tylko możliwie najszybszą wysyłkę płytek ze złączem ładowania i mikrofonem do smartfonów Samsung i Huawei oraz innych taśm flex, ale także profesjonalną pomoc na każdym etapie dokonywania zakupu. Jeśli zatem nie wiesz, jakie elementy i komponenty będą odpowiednie do Twojego telefonu, skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z naszymi specjalistami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości tak, abyś był w stu procentach zadowolony z zakupu.

 

Stan:

Strona wygenerowana w 0.56 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję