SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 8 PLUS
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE 8 PLUS

(53 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W asortymencie sklepu GSMOK.PL oferujemy najwyszej jakości części serwisowe do Apple iPhone 8 Plus w atrakcyjnych cenach, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego serwisu z uwagi na dużą popularność tego smartfona. Poszczególne elementy dostępne w tej kategorii umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnej naprawy urządzenia w łatwy i szybki sposób, jednocześnie przy niewielkim nakładzie środków finansowych. Do najczęściej wybieranych części serwisowych do Apple iPhone 8 Plus należą blaszki kamery, buzzery, głośniki, kompletne kamery, przyciski boczne, szybki aparatu, taśmy flex, taśmy klejące LCD, różnego rodzaju układy, uniwersalne przyciski HOME, komplety śrubek, anteny, podświetlenie LCD oraz szufladki na karty SIM. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z całą ofertą i złożenie zamówienia. Z naszej strony gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, najwyższą jakość obsługi oraz ekspresową dostawę. Ze względu na fakt, iż kurier odbiera od nas przesyłki dwa razy dziennie, jesteśmy w stanie zagwarantować w wielu przypadkach dostawę na terenie Warszawy jeszcze w tym samym dniu roboczym.

Części serwisowe do Apple iPhone 8 Plus – ogólna charakterystyka

Wszystkie z oferowanych w tej kategorii części serwisowych do Apple iPhone 8 Plus pochodzą od renomowanych producentów, którzy cieszą się doskonałą opinią na rynku. Ponadto są starannie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów biorących pod uwagę najwyższą cenę w stosunku do korzystnej ceny, dlatego też wszystkie produkty od lat spełniają wszelkie oczekiwania i potrzeby serwisantów. Dodatkowo każdy element jest precyzyjnie wykonany z wysokiej klasy materiałów, z dużą dbałością o najdrobniejsze detale, co w przypadku części serwisowych do Apple iPhone 8 Plus ma ogromne znaczenie. Wszystkie z propozycji są trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu można mieć pewność, że każda naprawa przebiegnie sprawnie, a konkretna część będzie w pełni kompatybilna z danym modelem telefonu.

Rodzaje części serwisowych do Apple iPhone 8 Plus

W naszym asortymencie można znaleźć różnego rodzaju części serwisowe do Apple iPhone 8 Plus, a wśród nich taśmy flex przeznaczone do podłączania poszczególnych podzespołów, dlatego stanowią niezbędny element w każdym smartfonie. Ponadto nie zabrakło także głośników często wymagających wymiany, gdyż są to peryferia intensywnie eksploatowane podczas użytkowania telefonu, podobnie jak buzzery czy kamery. Wśród tego rodzaju części serwisowych do Apple iPhone 8 Plus można również wymienić przyciski boczne oraz główny HOME.

Dodatkowo warto wspomnieć o szybkach aparatu, które narażone są na uszkodzenie na skutek upadku smartfona z większej wysokości na twarde podłoże. Wszystkie z nich doskonale pasują do iPhone 8 Plus, a ich wymiana jest konieczna po pęknięciu czy zarysowaniu z uwagi na znaczne pogorszenie jakości wykonywanych zdjęć, funkcjonalności kamery, a także niekiedy całkowitej niemożności korzystania z aparatu. Do równie delikatnych części serwisowych do Apple iPhone 8 Plus należą szufladki na kartę SIM, które można także łatwo zgubić lub zniszczyć podczas wymiany.

GSMOK.PL – największy sklep z częściami serwisowymi do Apple iPhone 8 Plus

W naszym sklepie znajduje się wyłącznie starannie wybrany asortyment, który spełnia oczekiwania współczesnych klientów i stanowi doskonałe wyposażenie każdego punktu i serwisu GSM. Zapraszamy już dziś do współpracy klientów biznesowych, którzy poszukują atrakcyjnych cen hurtowych oraz szybkiej realizacji każdego zamówienia. Wszystkie produkty mają sprawdzone pochodzenia i są objęte gwarancją producenta.

Strona wygenerowana w 1.013 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję