SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XR
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE XR

(4 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane skutecznie zabezpieczają ekran smartfona przed wieloma uszkodzeniami wynikającymi ze standardowego użytkowania. Są także bardzo łatwe w naklejaniu i nie wymagają do tego procesu żadnych narzędzi i akcesoriów. Nie bez powodu szkła hartowane do iPhone XR są jednymi z najczęściej wybieranych akcesoriów przez nabywców tych smartfonów. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę szkieł hartowanych do iPhone XR w kilku wariantach, różniących się między innymi rodzajem oraz kolorem ramek i ich kształtem. Przejrzyj wszystkie modele i złóż zamówienie już dziś. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz ogromny wybór produktów.

Przed czym chronią szkła hartowane?

Szkło hartowane ma w 10-stopniowej skali Mohsa twardość sklasyfikowaną na poziomie 9H. Oznacza to, iż jedynym materiałem zdolnym do jego zarysowania jest diament. Jak to się przekłada na jego użytkowanie? Między innymi w praktyce jest ono najwyższym możliwym zabezpieczeniem ekranu przed zarysowaniami. Szkło hartowane do Apple iPhone XR skutecznie chroni ekran przed standardowymi uszkodzeniami wynikającymi z typowego użytkowania, takimi jak głębokie lub płytkie rysy pojawiające się na ekranie, a także w pewnym stopniu chroni przed skutkami jego upuszczenia na twardą powierzchnię. Szkło jest bowiem na tyle twarde i sztywne, że przejmuje w zasadzie całą energię powstającą podczas uderzenia frontem smartfona o twardą powierzchnię, wskutek czego nie przepuszcza jej dalej na wyświetlacz telefonu.

Co więcej, szkło hartowane dzięki niewielkiej grubości zupełnie nie przeszkadza w użytkowaniu telefonu. Precyzyjnie frezowane krawędzie nie ranią dłoni i zgrywają się z frontem telefonu w jedną, spójną całość. To ogromna zaleta dla wszystkich osób, które cenią sobie atrakcyjną stylistykę smartfona. Szkła hartowane do Apple iPhone XR nie wpływają także na jakość wyświetlanego obrazu. Wiele osób obawia się, zupełnie bezpodstawnie, zmiany jasności i szczegółowości obrazu wyświetlanego na ekranie zabezpieczonym szkłem hartowanym. Dzięki bardzo wysokiej przejrzystości nie wpływa na liczbę wyświetlanych kolorów oraz poziom jasności.

Komfort użytkowania ma ogromne znaczenie

Warto wiedzieć, że każde szkło hartowane do iPhone XR oferowane w naszym sklepie GSMOK.PL jest przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników smartfonów, którzy oczekują między innymi wysokiego komfortu użytkowania. Wszystkie szkła są bardzo gładkie i mają strukturę pozbawioną porów i wgłębień, dzięki czemu nie przeszkadzają w obsłudze dotykowej smartfona. Nie zatrzymują palca i zupełnie nie wpływają na pogorszenie komfortu.

Nie bez znaczenia jest także bardzo proste naklejanie. Szkła hartowane są bardzo sztywne, dlatego nie zwijają się tak jak popularne do niedawna folie zabezpieczające, a pęcherzyki powietrza bardzo łatwo można wypchnąć przy użyciu samego palca. Zamów już dziś szkła hartowane do iPhone XR i skorzystaj z naszej ogromnej wiedzy na temat wszystkich oferowanych produktów. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę, gdyż firma kurierska odwiedza nas dwukrotnie w ciągu dnia. Na terenie Warszawy oferujemy także dostawę jeszcze tego samego dnia roboczego. Zamów już dziś!

Strona wygenerowana w 1.139 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję