SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • G991 GALAXY S21

Części i akcesoria do SAMSUNG G991 GALAXY S21

(364 prod.)
Sortuj
Pokaż
Strona
z 4
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Samsung to koreańska marka, która od wielu lat cieszy się świetnymi wynikami sprzedaży. Popularność i pozycję na rynku zawdzięcza nowoczesnym technologiom, smart funkcjom i pojemnym bateriom, w które wyposaża telefony swojej produkcji. Wiele osób nie rozstaje się ze swoimi Samsungami przez wiele lat. Model Galaxy S21 oferuje doskonałą jakość zdjęć, głębokie czernie, żywe kolory. We wnętrzu kryje się wydajny procesor i mocna bateria, dlatego spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Czasami jednak wystarczy chwila nieuwagi lub losowe zdarzenie, a smartfon wypada z dłoni i ulega uszkodzeniu. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości części serwisowe do G991 Galaxy S21, które pozwolą przywrócić sprawność urządzeniu. Awaria nie musi oznaczać zakupu nowego telefonu! Serwisanci wygodnie zamówią wyświetlacze oryginalne do G991 Galaxy S21, które pasują idealnie do tego modelu. Mają odpowiednie odwzorowanie kolorów, zapewniają głębię i ostrość obrazu, a także właściwą reakcję na dotyk. 

Części do telefonów Samsung Galaxy S21 

Części serwisowe do Samsung Galaxy S21 pozwalają rozwiązać problem z niedziałającym ekranem, baterią czy uszkodzonymi obiektywami aparatu. Uszkodzona klapka tylna również nie jest trudna w naprawie. Oferujemy baterie do G991 Galaxy S21 o różnych pojemnościach, a także chip C-CER, anteny NFC czy buzzer lub induktor. W naszej hurtowni zamówisz kluczyk do tacki na kartę SIM, mikrofon, oscylator, a nawet przycisk power. Dzięki pracy profesjonalistów można przywrócić pełną sprawność urządzeniom! Zaleca się oddanie smartfonu w ręce specjalistów, którzy nie tylko zadbają o odpowiednią jakość wymienianych podzespołów, ale także przeprowadzą naprawę bez ryzyka pogłębienia usterki. Samodzielne otwieranie smartfonu może skończyć się kolejną awarią i wyższymi kosztami naprawy. 

Akcesoria do telefonów Samsung Galaxy S21

W naszej hurtowni znajdziesz również szkła hartowane do G991 Galaxy S21, które pomogą zabezpieczyć urządzenie klienta, na przykład po naprawie. Warto uzupełnić ofertę o możliwość zakupu także pasującego etui. Kompleksową realizację z pewnością doceni wiele osób. Oferujemy wysokiej jakości produkty, sprawną dostawę i okazyjne ceny! Znajdziesz tutaj również stacje diagnostyczne i urządzenia, które pozwalają na wgranie oprogramowania. Warto ułatwić pracę specjalistom i korzystać z renomowanych urządzeń, wkrętaków i innych elementów niezbędnych w serwisie. 

Strona wygenerowana w 1.446 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję