SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • MATE 10 LITE

Części i akcesoria do HUAWEI MATE 10 LITE

(86 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Części serwisowe do Huawei Mate 10 Lite

Seria telefonów Mate od chińskiego producenta od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników urządzeń mobilnych, a jednymi z najchętniej kupowanych smartfonów są nieco odchudzone modele z serii Lite. Doskonale sprawdzają się one jako budżetowe smartfony biznesowe oraz urządzenia multimedialne przeznaczone do mniej wymagającej rozrywki. W te ramy doskonale wpisuje się Huawei Mate 10 Lite, który swoją premierę miał jesienią 2017 roku.

Ten model od chińskiego producenta posiada najlepsze cechy serii Mate, czyli elegancki i minimalistyczny design oraz oprogramowanie umożliwiające szybkie i wygodne wykonywanie wszystkich operacji. Warte odnotowania jest także bardzo dobry aparat tylny 16MP oraz przycisk rozpoznawania linii papilarnych, który gwarantuje bezpieczeństwo danych. Charakterystyka tego smartfonu sprawia, że wiele osób, które kupiły Huawei Mate 10 Lite w czasie premiery, korzystają z niego do dziś.

Części zamienne do Huawei Mate 10 Lite w sklepie GSMOK

Biorąc pod uwagę fakt, że od czasu premiery Huawei Mate 10 Lite minęło już kilka lat, należy liczyć się z tym, że poszczególne komponenty i podzespoły urządzenia są narażone na uszkodzenia i awarie wynikające z intensywnej eksploatacji. Posiadacze tego modelu są jednak w o tyle dobrej sytuacji, że akcesoria i części serwisowe do Huawei Mate 10 Lite są w dalszym ciągu łatwo dostępne na rynku. W ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK można znaleźć części serwisowe i wysokiej jakości akcesoria do Huawei Mate 10 Lite.

Dużym problemem w starszych telefonach często jest bateria, która po pewnym czasie ulega osłabieniu na skutek częstego używania, nieprawidłowego ładowania lub pojawienia się na urządzeniu szkodliwych oprogramowań. To właśnie szybko rozładowująca się bateria w wielu przypadkach uniemożliwia komfortowe korzystanie ze smartfonu. W asortymencie naszej hurtowni mamy jednak fabrycznie nowe baterie do Huawei Mate 10 Lite, które znakomicie zastąpią oryginalnie zainstalowane komponenty.

W szerokiej ofercie części zamiennych do Huawei Mate 10 Lite mamy także takie elementy wewnętrzne jak buzery, czytniki i złącza SIM, głośniki, mikrofony czy szufladki karty SIM. Oferowane przez nas części serwisowe do Huawei Mate 10 Lite są uznane przez profesjonalne serwisy GSM, dlatego klienci wybierający nasze produkty mają pewność, że kupują wysokiej jakości akcesoria do Huawei Mate 10 Lite.

Wysokiej jakości akcesoria do Huawei Mate 10 Lite

W GSMOK można kupić nie tylko wewnętrzne części serwisowe do Huawei Mate 10 Lite, ale także elementy obudowy i wysokiej jakości akcesoria do Huawei Mate 10 Lite. Oferujemy między innymi wyświetlacze LCD z panelami dotykowymi, wytrzymałe ochronne szkło hartowane oraz eleganckie etui do tego modelu w różnych kolorach.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiednich części zamiennych do Huawei Mate 10 Lite nie zawsze musi być prostym zadaniem. Dlatego w przypadku wystąpienia wątpliwości lub pytań dotyczących zakupów, zachęcamy do mailowego kontaktu z naszymi doradcami i ekspertami.

 

Strona wygenerowana w 0.703 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję