SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 11 PRO MAX
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 11 PRO MAX

(ilość produktów: 4)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do iPhone 11 Pro Max

Przełomowy system trzech aparatów, niewiarygodnie wydajna bateria oraz niezwykłe podzespoły, zapewniające szybkie i bezproblemowe działanie w każdej sytuacji – wersja Pro Max flagowej „jedenastki” od Apple, która ukazała się pod koniec 2019 roku, była kolejnym krokiem milowym w świecie urządzeń mobilnych. Warto jednak pamiętać o tym, że niektóre elementy obudowy zewnętrznej w tym telefonie nadal są bardzo delikatne, dlatego należy zainwestować w profesjonalne, wysokiej jakości akcesoria ochronne. W naszym sklepie internetowym GSMOK znajdziesz między innymi szkła hartowane do iPhone 11 Pro Max.

Oferowane przez nas szkła hartowane iPhone 11 Pro Max są idealnie dopasowane do tego konkretnego modelu. Wykazują się one twardością na poziomie 9H, który zapewnia doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne – pomoże zmniejszyć skutki upadków na podłogę czy zarysowań spowodowanych przez klucze lub breloki. Nasze szkła hartowane do iPhone 11 Pro Max są również wyposażone w warstwę antyodłamkową, która zapobiega rozsypaniu się szkła na kawałki przy ewentualnym zbiciu.

Szkła hartowane iPhone 11 Pro Max do szybki aparatu

W naszym sklepie internetowym GSMOK mamy także wysokiej jakości szkła hartowane do szybki aparatu iPhone Pro Max. To kolejny element, który w prosty sposób może ulec zbiciu lub zarysowaniu, dlatego warto założyć na niego szkło ochronne, które znajdziesz w naszej hurtowni akcesoriów do smartfonów online.

Strona wygenerowana w 0.398 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję