SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Układy IC

(ilość produktów: 380 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 4
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Oryginalne układy IC do telefonów Samsung

Samsung od wielu lat uchodzi za jednego z liderów w branży urządzeń mobilnych. Co więcej – zdaniem wielu ekspertów i użytkowników już dawno przebił głównego konkurenta z Apple i teraz sam produkuje najlepsze i najbardziej innowacyjne telefony.

Jest w tym oczywiście wiele prawdy, bo smartfony koreańskiego producenta charakteryzują się nie tylko fantastycznymi parametrami, nowoczesnym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami, ale także bardzo wysoką jakością wykonania. Niestety, niezależnie od tego, jak dobrze wykonane są poszczególne elementy i podzespoły wewnętrzne, mogą one ulec zużyciu lub uszkodzeniu. Może to się wydarzyć na skutek upadku telefonu lub uderzenia nim o twardą powierzchnię, przypadkowego zalania czy pobrania szkodliwego oprogramowania. W takich sytuacjach najczęściej nie trzeba jednak kupować od razu nowego smartfonu – zazwyczaj wystarczy wymienić uszkodzone elementy na nowe, w pełni sprawne. W ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK.pl można znaleźć różnego rodzaju części do smartfonów, takie jak oryginalne układy IC do telefonów Samsung.

Wysokiej jakości oryginalne układy IC-power do smartfonów Samsung

Układy IC (Integrated Circuit) są znane także jako układy scalone. Są to zestawy obwodów elektronicznych zamknięte w niewielkim elemencie z półprzewodnikowym materiałem, którym zazwyczaj jest krzem. Układy scalone mogą mieć niezwykle małe rozmiary, a ponadto są tanie w produkcji – obecnie znajdują zastosowanie w niemal każdym sprzęcie elektronicznym, także w telefonach.

Układy scalone w smartfonach mogą ulec uszkodzeniu w różnych okolicznościach. Może to się wydarzyć na skutek wstrząsów, awarii mechanicznych czy dostania się do nich niepożądanych elementów. W naszej internetowej hurtowni GSMOK znajdziesz wysokiej jakości oryginalne układy IC-power do smartfonów Samsung, które znakomicie zastąpią zamontowane fabrycznie komponenty.

Można u nas kupić oryginalne układy IC do telefonów Samsung w różnych modelach. W asortymencie posiadamy te części zarówno do modeli flagowych z serii Galaxy S, jak również do bardziej budżetowych urządzeń mobilnych południowokoreańskiego producenta. Istotne jest to, że nasza oferta opiera się nie tylko na częściach do najnowszych modeli. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że wiele z uszkodzonych telefonów to starsze smartfony, do których znalezienie komponentów nie jest najłatwiejsze – my posiadamy jednak także wysokiej jakości oryginalne układy IC-power do smartfonów Samsung, które premierę miały dobrych kilka lat temu.

Wiemy, że wybranie odpowiednich komponentów nie jest zadaniem najprostszym. Dlatego naszym klientom oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie dokonywania zakupu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy jaki oryginalny układ scalony IC do telefonu Samsung wybrać.

 

Producent:

Stan:

Strona wygenerowana w 0.224 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję