SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A525 GALAXY A52
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do A525 GALAXY A52

(ilość produktów: 8)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

A525 GALAXY A52 ekran LCD wyświetlacza to oryginalny komponent, który pozwoli przywrócić pełną sprawność w działaniu smartfona. Posiada takie same cechy użytkowe jak część fabrycznie montowana w urządzeniu. Dzięki temu różnice w funkcjonowaniu telefonu będą praktycznie niezauważalne. A525 GALAXY A52 wyświetlacz LCD charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem i nasyceniem kolorów, a także idealnym kontrastem i głęboką czernią. W zestawie znajduje się także panel dotykowy GALAXY A52, który zapewni prawidłowe reakcje na dotyk. Zamów komponent już dziś!

Wyświetlacz A525 GALAXY A52

Wymiana uszkodzonego ekranu wiąże się z poniesieniem znacznie mniejszych kosztów niż zakup nowego urządzenia. Dlatego wielu użytkowników decyduje się oddać swój smartfon w ręce specjalistów z renomowanych serwisów GSM. Aby wymienić wyświetlacz i panel dotykowy w Samsungu A525 GALAXY A52 niezbędne jest posiadanie odpowiednich narzędzi, które również znajdziesz w ofercie GSMOK. Komponenty w smartfonie są bardzo delikatnie, dlatego, aby ich nie uszkodzić należy wykazać się dużą precyzją. Przyda się również doświadczenie. Rejestrując swoją firmę na naszej stronie, możesz nabyć A525 GALAXY A52 ekran LCD wyświetlacza w specjalnej cenie. Skorzystaj z okazji już dziś!

Ekran LCD do A525 GALAXY A52

Hurtownia GSMOK przygotowała specjalną ofertę dla klientów B2B na wyświetlacz i panel dotykowy do Samsunga A52, a także na części zamienne do innych modeli smartfonów. Nawiązując współpracę, możesz korzystać z naszego programu lojalnościowego z wieloma benefitami, takimi jak dedykowane kody rabatowe i liczne promocje. Nasza hurtownia zapewnia także błyskawiczną wysyłkę komponentu, dzięki czemu ekran i panel dotykowy GALAXY A52 szybko trafi w Twoje ręce. Każdy wyświetlacz jest testowany pod kątem sprawności, więc będziesz mógł od razu podjąć się naprawy smartfona Twojego klienta. Nie trać czasu i pieniędzy na zamawianie towaru, który zalega na magazynie. Skorzystaj z usług GSMOK i ciesz się szybką i wygodną wysyłką prosto do Twojego serwisu. 

Strona wygenerowana w 0.694 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję