SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

USB

(116 prod.)
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 2
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Szeroki wybór kabli USB

Współcześnie kable USB wykorzystujemy na co dzień niemal wszyscy. Te uniwersalne przewody umożliwiają między innymi ładowanie smartfonów, laptopów i innych urządzeń mobilnych, a także przesyłanie najróżniejszych plików i danych między sprzętami, takimi jak komputery, telefony, aparaty czy dyski zewnętrzne. Obecnie producenci urządzeń elektronicznych produkują kilka rodzajów tego typu przewodów, które dostosowane są do konkretnych modeli lub urządzeń.

Skrót USB oznacza Universal Serial Bus, czyli uniwersalną magistralę szeregową. Jest to standard, który umożliwia szybkie i wygodne podłączenie urządzenia zewnętrznego do komputera. Przed wprowadzeniem standardu USB podłączenie urządzenia bywało nieco skomplikowane, natomiast uniwersalny port znacząco uprościł cały proces. W ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK.pl znajdziesz szeroki wybór kabli USB, które przeznaczone są do podłączania do siebie konkretnych sprzętów i ładowania baterii w urządzeniach mobilnych.

Kable USB typu C

Standardowe kable USB mają wiele zalet, ale także jedną poważną wadę – posiadają górę i dół. Sprawia to, że można je podłączyć wyłącznie pod konkretnym ułożeniem. Najczęściej nie jest to dużym problemem, ale zdarza się, że podłączenie przewodu do portu udaje się dopiero po kilku próbach. Takie sytuacje nie mają miejsca w przypadku kabli USB typu C, dlatego to one są coraz częściej stosowane w urządzeniach elektronicznych i sprzętach mobilnych.

Zaokrąglone kable USB typu C nie tylko mają uniwersalny kształt, ale też oferują dostarczanie prądu o większym maksymalnym natężeniu niż ma to miejsce w przypadku standardowego łącza. Dzięki temu można za ich pomocą zasilać większe urządzenia, a ładowanie telefonów, laptopów czy tabletów zajmuje mniej czasu.

Wysokiej jakości kable Micro USB w sklepie internetowym GSMOK

W naszej hurtowni internetowej można także znaleźć wysokiej jakości kable Micro USB, które nadal stosowane są w wielu urządzeniach. Jeszcze kilka lat temu często stosowano je w telefonach, ale po wprowadzeniu do użytku portów USB typu C kable Micro USB znajdują zastosowanie raczej w innych urządzeniach, takich jak aparaty fotograficzne czy bezprzewodowe głośniki przenośne.

Kable USB Lightning

W naszej ofercie akcesoriów do telefonów i komputerów coś dla siebie znajdą także posiadacze produktów amerykańskiej marki Apple. Osobom korzystającym z urządzeń mobilnych sygnowanych logo nadgryzionego jabłka oferujemy wysokiej jakości kable USB Lightning, które są kompatybilne z urządzeniami z systemów iOS.

Zależy nam na tym, by nasi klienci mogli kupić u nas wyłącznie najlepsze akcesoria do telefonów i laptopów, dlatego gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas kable USB Lightning oraz standardowe USB i typu C są w pełni sprawne i zapewniają bezproblemowe i komfortowe przesyłanie danych.

 

Kolor:

Producent:

Długość kabla:

Rodzaj transmisji:

Typ złącza:

Strona wygenerowana w 0.161 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję