SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 7
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 7

(5 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Marka Apple zawdzięcza swoją obecną popularność smartfonom iPhone, które uchodzą za najlepsze w swojej klasie i mają taką ocenę już od chwili pojawienia się na rynku ich pierwowzoru. Z ich jakością wiąże się także wysoka cena, przez którą można z powodzeniem użytkować swoje smartfony przez wiele lat od ich zakupu. Większość z nich w pewnym momencie z pewnością będzie musiało wymienić wyświetlacz w iPhone 7, który pozwoli na odzyskanie pełnej sprawności danego urządzenia. W naszym sklepie GSMOK.PL dostępne są przeróżne wyświetlacze do iPhone 7, które z pewnością spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania współczesnych kupujących. Warto je przejrzeć i wybrać model dla siebie już dziś.

W jakich sytuacjach warto wymienić wyświetlacz w iPhone 7?

Wymiana wyświetlacza w iPhone 7 jest czynnością, na którą decydują się przeważnie właściciele telefonów z całkowicie uszkodzonym ekranem. Upadek z dużej wysokości na twarde podłoże, przygniecenie telefonu ciężkim narzędziem, a nawet położenie na urządzenie torebki z dużym obciążeniem może spowodować jego całkowite uszkodzenie. W większości przypadków awarie wyświetlaczy iPhone 7 są wynikiem przypadku, gdyż ich właściciele z reguły dość dobrze o nie dbają, głównie z uwagi na bardzo wysoką cenę zakupu. Czasami jednak awarie są nieuniknione.

Wielu klientów traktuje wymianę wyświetlacza do iPhone 7 jako sposób odzyskania jego atrakcyjnego wyglądu. Głębokie zarysowania i zmatowienia skutecznie zmniejszają radość użytkowania ekskluzywnych smartfonów i na dłuższą metę stają się powodem, dla którego wiele osób decyduje się na jego wymianę. To także dobry sposób podwyższenia ceny przy sprzedaży telefonu i wymianie go na inny. Wówczas dobrej jakości ekran do iPhone 7 może w ogromnym stopniu wpłynąć na ostateczną cenę i sprawić, że koszt jego zakupu i montażu się całkowicie zwróci.

W ekranie liczy się jakość wyświetlanego obrazu

Wszystkie wyświetlacze do iPhone 7 powinny spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy korzystają ze swojego smartfona przez praktycznie 24 godziny na dobę. Jakiekolwiek ubytki, niewłaściwe nasycenie kolorów, mały kontrast czy zbyt niska rozdzielczość powodują w efekcie, że użytkownik nie docenia funkcjonalności swojego smartfona. Wymiana wyświetlacza do iPhone 7 zupełnie zmienia tę kwestię.

iPhone 7 to smartfon zaprezentowany światu 7 września 2016 roku i szybko stał się hitem sprzedaży, wraz z modelem iPhone 7 Plus, który różnił się od niego jedynie większym wyświetlaczem. Ekran Retina HD Display-LED w standardowym modelu ma rozdzielczość 1334 x 750 pikseli przy przekątnej 4,7 cala, co przekłada się na 326 ppi. Ma to bezpośrednie przełożenie na wysoką szczegółowość, która urzekła ówczesnych fanów mediów społecznościowych. Właśnie z tego względu warto wybrać taki wyświetlacz do iPhone 7, który zapewni jakość obrazu równą z ekranem montowanym fabrycznie.

Kupuj wyłącznie ze sprawdzonych źródeł

W naszym sklepie GSMOK.PL znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane wyświetlacze do iPhone 7, które z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Wszystkie są wyselekcjonowane i mają udokumentowane, sprawdzone pochodzenie, a przy tym także w naszej firmie dokonujemy ich dogłębnej analizy jeszcze przed wysyłką. Co więcej, nasz sklep GSMOK.PL jest także jednym z najlepiej ocenianych w branży także ze względu na szybkość dostawy. Kurier z paczkami wyjeżdża z naszego oddziału dwa razy dziennie. Zamów już dziś 

wyświetlacze do iPhone 7!

Strona wygenerowana w 0.624 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję