SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 7
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 7

(ilość produktów: 8)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 55.00 zł
Brutto 67.65 zł
Brutto B2B54.01 zł
Netto 55.00 zł
Brutto 67.65 zł
Brutto B2B54.01 zł
Netto 78.75 zł
Brutto 96.86 zł
Brutto B2B77.38 zł
Netto 74.89 zł
Brutto 92.11 zł
Brutto B2B73.59 zł
Netto 58.75 zł
Brutto 72.26 zł
Brutto B2B57.70 zł
Netto 74.89 zł
Brutto 92.11 zł
Brutto B2B73.59 zł
Netto 58.64 zł
Brutto 72.12 zł
Brutto B2B57.60 zł
Netto 78.75 zł
Brutto 96.86 zł
Brutto B2B77.38 zł

Produkt
niedostępny

Marka Apple zawdzięcza swoją obecną popularność smartfonom iPhone, które uchodzą za najlepsze w swojej klasie i mają taką ocenę już od chwili pojawienia się na rynku ich pierwowzoru. Z ich jakością wiąże się także wysoka cena, przez którą można z powodzeniem użytkować swoje smartfony przez wiele lat od ich zakupu. Większość z nich w pewnym momencie z pewnością będzie musiało wymienić wyświetlacz w iPhone 7, który pozwoli na odzyskanie pełnej sprawności danego urządzenia. W naszym sklepie GSMOK.PL dostępne są przeróżne wyświetlacze do iPhone 7, które z pewnością spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania współczesnych kupujących. Warto je przejrzeć i wybrać model dla siebie już dziś.

W jakich sytuacjach warto wymienić wyświetlacz w iPhone 7?

Wymiana wyświetlacza w iPhone 7 jest czynnością, na którą decydują się przeważnie właściciele telefonów z całkowicie uszkodzonym ekranem. Upadek z dużej wysokości na twarde podłoże, przygniecenie telefonu ciężkim narzędziem, a nawet położenie na urządzenie torebki z dużym obciążeniem może spowodować jego całkowite uszkodzenie. W większości przypadków awarie wyświetlaczy iPhone 7 są wynikiem przypadku, gdyż ich właściciele z reguły dość dobrze o nie dbają, głównie z uwagi na bardzo wysoką cenę zakupu. Czasami jednak awarie są nieuniknione.

Wielu klientów traktuje wymianę wyświetlacza do iPhone 7 jako sposób odzyskania jego atrakcyjnego wyglądu. Głębokie zarysowania i zmatowienia skutecznie zmniejszają radość użytkowania ekskluzywnych smartfonów i na dłuższą metę stają się powodem, dla którego wiele osób decyduje się na jego wymianę. To także dobry sposób podwyższenia ceny przy sprzedaży telefonu i wymianie go na inny. Wówczas dobrej jakości ekran do iPhone 7 może w ogromnym stopniu wpłynąć na ostateczną cenę i sprawić, że koszt jego zakupu i montażu się całkowicie zwróci.

W ekranie liczy się jakość wyświetlanego obrazu

Wszystkie wyświetlacze do iPhone 7 powinny spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy korzystają ze swojego smartfona przez praktycznie 24 godziny na dobę. Jakiekolwiek ubytki, niewłaściwe nasycenie kolorów, mały kontrast czy zbyt niska rozdzielczość powodują w efekcie, że użytkownik nie docenia funkcjonalności swojego smartfona. Wymiana wyświetlacza do iPhone 7 zupełnie zmienia tę kwestię.

iPhone 7 to smartfon zaprezentowany światu 7 września 2016 roku i szybko stał się hitem sprzedaży, wraz z modelem iPhone 7 Plus, który różnił się od niego jedynie większym wyświetlaczem. Ekran Retina HD Display-LED w standardowym modelu ma rozdzielczość 1334 x 750 pikseli przy przekątnej 4,7 cala, co przekłada się na 326 ppi. Ma to bezpośrednie przełożenie na wysoką szczegółowość, która urzekła ówczesnych fanów mediów społecznościowych. Właśnie z tego względu warto wybrać taki wyświetlacz do iPhone 7, który zapewni jakość obrazu równą z ekranem montowanym fabrycznie.

Kupuj wyłącznie ze sprawdzonych źródeł

W naszym sklepie GSMOK.PL znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane wyświetlacze do iPhone 7, które z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Wszystkie są wyselekcjonowane i mają udokumentowane, sprawdzone pochodzenie, a przy tym także w naszej firmie dokonujemy ich dogłębnej analizy jeszcze przed wysyłką. Co więcej, nasz sklep GSMOK.PL jest także jednym z najlepiej ocenianych w branży także ze względu na szybkość dostawy. Kurier z paczkami wyjeżdża z naszego oddziału dwa razy dziennie. Zamów już dziś 

wyświetlacze do iPhone 7!

Strona wygenerowana w 0.608 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję