Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P30 LITE
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do P30 LITE

(ilość produktów: 2)
SORTUJ
POKAŻ
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł

Montaż szkła hartowanego na wyświetlacz telefonu to najskuteczniejszy sposób na jego ochronę. Zadaniem szkła hartowanego jest uchronienie ekranu przed potłuczeniem, jak również przed innymi uszkodzeniami mechanicznymi, np. wynikającymi z przechowywania telefonu w torebce czy kieszeni (z kluczami bądź innymi ostrymi przedmiotami). Szkło hartowane powinno być odpowiednio twarde, tak by gwarantować skuteczną ochronę wyświetlacza. Z drugiej strony jednak nie powinno być za grube – nie może bowiem ograniczać funkcjonalności telefonu. Szukają Państwo szkła do modelu Huawei P30 lite? GSMOK to dobre miejsce. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Szkła hartowane do Huawei P30 lite w GSMOK

Huawei P30 lite to w pełni multimedialny telefon, świetnie sprawdzający się w fotografii mobilnej, a także pozwalający korzystać z większości platform video. Wyświetlacz tego popularnego modelu oferuje doskonałą jakość obrazu, przede wszystkim zaś ultraszeroki kąt widzenia i odpowiednio nasycone kolory. Warto zadbać o to, by ekran Huawei P30 lite na długo zachował swoje właściwości. Najlepszym sposobem na maksymalne wydłużenie jego żywotności jest szkło hartowane do Huawei P30 lite. W naszej ofercie znajdą Państwo idealnie dopasowane, sprawdzone pod każdym względem szkła hartowane Huawei P30 lite, które skutecznie zabezpieczą Państwa telefon.

Szkło hartowane do Huawei P30 lite Liquid Glass 5D z lampą UV

Znakomitym wyborem, który polecamy wszystkim posiadaczom Huawei P30 lite, jest szkło hartowane Liquid Glass 5D z lampą UV. Dzięki specjalnemu procesowi montażu szkło posiada imponujące właściwości. Montaż szkła polega na aplikacji kleju, a następnie na utwardzeniu go światłem ultrafioletowym, emitowanym przez dołączoną do zestawu lampę. Proces ten pozwala na dokładne przymocowanie szkła do całej powierzchni ekranu. Efekt to pełny komfort i niezrównana czułość dotyku. Co ważne, gładka powierzchnia eliminuje możliwość występowania pęcherzyków powietrza czy „efektu tęczy”, który negatywnie wpływa na kulturę korzystania z wyświetlacza.

Szkło hartowane 0.3 mm 5D Color

Świetne szkło hartowane do Huawei P30 lite to także hartowane szkło 5D Color. Jest ono z jednej strony cienkie (warstwa szkła to zaledwie 0,33 mm), z drugiej zaś twarde – cechuje je twardość 9H, oznaczające dziewiąty stopień w skali Mohsa. Ekran zabezpieczony szkłem nie zostanie porysowany przez klucze, a jeśli telefon wyślizgnie się z ręki i upadnie na twardą powierzchnię, ryzyko uszkodzenia wyświetlacza jest o wiele mniejsze. Szkło 5D Color jest przeźroczyste i nie zmienia kolorów wyświetlanego obrazu, nie wpływa też na działanie panelu dotykowego. Posiada ramkę w kolorze telefonu, dzięki czemu po zamontowaniu jest praktycznie niewidoczne. Powłoka oleofobowa dodatkowo zapobiega przywieraniu brudu. W zestawie znajdują się ściereczki pozwalające na samodzielny montaż szkła.

Akcesoria Huawei P30 w GSMOK

Każdy produkt, który proponujemy, jest przez nas dokładnie sprawdzany. Dotyczy to szkieł hartowanych, ale też innych produktów. Posiadamy w ofercie różne akcesoria Huawei P30 lite, w tym m.in. wysokiej jakości etui, folie oraz full sety składające się z wyświetlaczy oraz paneli dotykowych. Z nami skutecznie zabezpieczą Państwo lub – jeśli zajdzie taka potrzeba – naprawią jeden z najpopularniejszych obecnie modeli telefonów Huawei, jakim niewątpliwie jest multimedialny, robiący kapitalne zdjęcia i zaskakująco wydajny model P30 lite!

Strona wygenerowana w 0.412 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję