SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XS MAX
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE XS MAX

(ilość produktów: 14)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Produkty marki Apple znane są ze swojej trwałości i niezawodności. Nie są jednak odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego na rozbity lub uszkodzony ekran narażone są w tym samym stopniu, co smartfony innych producentów. Jeśli APPLE IPHONE XS MAX wyświetlacz został uszkodzony, niezbędna będzie wymiana komponentu na nowy. Skorzystaj z oferty GSMOK i wykonaj naprawę w niskiej cenie. Prowadzisz specjalistyczny punkt serwisowy? APPLE IPHONE XS MAX ekran LCD wyświetlacza dostępny w GSMOK to wysokiej jakości podzespół, dzięki któremu przywrócisz urządzeniu pełną sprawność, a Twoi klienci znowu będą mogli cieszyć się swoim smartfonem.

Ekran LCD do APPLE IPHONE XS MAX – jak wygląda naprawa?

Aby wymienić APPLE IPHONE XS MAX wyświetlacz, należy rozpocząć od wyłączenia urządzenia i odkręcenia śrubek Pentalobe. Następnym krokiem jest podważenie ekranu w celu wyjęcia go z zaczepów w obudowie i demontaż pokrywy taśm ekranu i baterii. Do odłączenia jest jeszcze taśma dotyku i czujników ekranu. Po odchyleniu głośnika i podważeniu czujników oraz mikrofonu proces demontażu należy uznać za zakończony. Teraz należy przygotować nowy wyświetlacz i panel dotykowy APPLE IPHONE XS MAX. Zdejmij z niego folię i zamontuj wszystkie usunięte wcześniej podzespoły, pamiętając o właściwej kolejności.

Wyświetlacz do APPLE IPHONE XS MAX

Dlaczego warto zakupić APPLE IPHONE XS MAX ekran LCD wyświetlacza w naszym sklepie? Grono zadowolonych klientów GSMOK nieustannie się powiększa. Cenimy zarówno nowych użytkowników, jak i długotrwałe współprace. Oferujemy wysokiej jakości komponenty w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu będziesz mógł swoim klientom zaproponować konkurencyjną stawkę i świetne podzespoły, takie jak panel dotykowy APPLE IPHONE XS MAX. Dzięki nim przywrócisz urządzeniom pierwotną sprawność. Załóż konto w naszym sklepie, korzystaj z programu lojalnościowego, szybkich dostaw, kodów rabatowych i wsparcia opiekuna handlowego. Pozwól, by GSMOK stał się Twoim kluczowym dostawcą! 

Strona wygenerowana w 1.013 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję