SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Śrubki

(18 prod.)
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Zestawy śrubek do iPhone i innych telefonów 

Mimo że współczesne smartfony są urządzeniami wytrzymałymi, praktycznie wszystkie elementy i podzespoły mogą ulec awarii lub uszkodzeniu. Nie musi wynikać to z nieostrożności czy nieuwagi posiadacza telefonu, bowiem wiele części zużywa się samoistnie w efekcie wieloletniego użytkowania. Chociaż najczęściej czytając o częściach serwisowych do telefonu, myślimy o wyświetlaczach, głośnikach czy elementach obudowy, należy mieć świadomość tego, że czasem możemy także być zmuszeni do wymiany śrubek w urządzeniu mobilnym.  

Kiedy należy wymienić śrubki w smartfonie? 

Śrubki do klapki baterii iPhone czy Samsung bardzo rzadko niszczą się samoistnie. Nie oznacza to jednak, że nie zdarzają się sytuacje, w których trzeba je wymienić. Nowe śrubki kupuje się najczęściej do starszych modeli, które są użytkowane od dłuższego czasu i w których na przestrzeni lat wymieniano inne elementy i podzespoły.  

Naprawa smartfona lub wymiana niektórych oryginalnych części bardzo często wiąże się z koniecznością rozkręcenia urządzenia. To właśnie wtedy może dojść do uszkodzenia śrubek – zwłaszcza, jeśli naprawę wykonuje się we własnym zakresie w domu. Majsterkowanie bardzo często kończy się wyrobieniem główek śrubek, przez co bardzo trudne – a w skrajnych przypadkach niemożliwe – okazuje się ich ponowne użycie. Zdarzają się również złamania tych elementów, zwłaszcza wtedy, gdy są one starsze. Na szczęście znalezienie odpowiednich zestawów śrubek do telefonu obecnie nie jest już problemem.  

Śrubki do klapki baterii iPhone i inne 

W ofercie naszego sklepu internetowego z częściami serwisowymi do smartfonów można znaleźć najróżniejsze śrubki do klapki baterii iPhone różnych modeli. Oferujemy elementy, które są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale które również doskonale pasują wizualnie do różnych smartfonów Apple. Posiadamy między innymi śrubki złote, srebrne, czarne oraz rose gold.  

Można u nas kupić nie tylko śrubki do poszczególnych elementów do iPhone’ów z modeli 6, 7 czy 8, ale też całe zestawy do śrubek iPhone, dzięki którym można wymienić te elementy złączne w całym telefonie. Kupując elementy serwisowe w naszym sklepie masz pewność, że kupujesz wysokiej jakości produkty, które z powodzeniem zastąpią części zamontowane fabrycznie. Nasze śrubki do telefonów są ponadto polecane przez profesjonalne serwisy GSM, więc możesz być pewien, że pochodzą one z zaufanego źródła.  

Zestawy śrubek do innych telefonów 

Zestawy śrubek do iPhone to nie jedyne, co mamy do zaoferowania w asortymencie elementów złącznych do smartfonów. Można u nas znaleźć także śrubki do starszych telefonów, takich jak Motorola czy Sony Ericsson. Jeśli masz wątpliwości dotyczące tego, czy dany zestaw będzie pasował do Twojego telefonu, odezwij się do nas. Nasi specjaliści i doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją ewentualne obawy. Pomożemy Ci także dokonać najwłaściwszego wyboru tak, byś był w stu procentach zadowolony z zakupów w naszym sklepie internetowym GSMOK.pl. 

Strona wygenerowana w 0.091 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję