Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P20
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do P20

(ilość produktów: 2)
SORTUJ
POKAŻ
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł

Szkło hartowane do Huawei P20

Huawei P20 wszedł na rynek smartfonów w pierwszym kwartale 2018 roku i zdobył uznanie jako jeden z najlepszych i najchętniej kupowanych smartfonów od chińskiego producenta. Nic dziwnego, że nawet dziś cieszy się on popularnością wśród osób, które potrzebują telefonu do codziennego użytkowania. Jeśli Ty również zastanawiasz się nad kupnem tego modelu, weź pod uwagę, że jego wyświetlacz jest bardzo delikatny, a co za tym idzie – podatny na uszkodzenia mechaniczne.

Nawet jeśli dbasz o smartfon, czasem trudno jest zapobiec nieszczęśliwym sytuacjom. Niekiedy wystarczy tylko przypadkowe strącenie urządzenia ze stołu czy biurka i upadek na ziemię, by jego wyświetlacz pokryła nieestetyczna pajęczyna pęknięć i zarysowań. Dlatego kupując smartfon, najlepiej od razu zaopatrzyć się w wysokiej jakości szkło hartowane do Huawei P20.

Wysokiej jakości szkło ceramiczne do Huawei P20

W naszym sklepie internetowym GSMOK można kupić wysokiej jakości szkło hartowane i szkło ceramiczne do Huawei P20, które doskonale zabezpieczy przedni wyświetlacz przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Oferowane przez nas szkła ceramiczne i szkła hartowane do Huawei P20 doskonale przylegają do ekranu i są na tyle cienkie, że w codziennym użytkowaniu są praktycznie niewyczuwalne. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że nie zniekształcają barw na ekranie i nie „zbierają” odcisków palców, co jest domeną tańszych szkieł ochronnych o niższej jakości. Zapraszamy do zakupów w GSMOK.pl.

 

Strona wygenerowana w 0.353 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję