SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Wyposażenie serwisu GSM

Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 3
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Wyposażenie serwisu GSM jest niezbędne do pracy każdego specjalisty, który zajmuje się naprawą smartfonów. Dzięki szerokiemu asortymentowi narzędzi oraz specjalistycznych akcesoriów można szybciej diagnozować i rozwiązywać problemy techniczne. W tej kategorii znajdziesz profesjonalne narzędzia serwisowe do telefonów, które ułatwią i usprawnią pracę oraz sprawią, że realizowanie zleceń będzie jeszcze łatwiejsze. Sprawdź w co warto wyposażyć swój punkt napraw! 

Niezbędne narzędzia do naprawy telefonów 

Akcesoria do lutowania są niezbędne podczas prac wymagających precyzyjnego łączenia elementów. W naszym sklepie znajdziesz stacje lutownicze, cyny, topniki oraz inne produkty, które umożliwiają skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie naprawy. Nie brakuje również narzędzi ręcznych – śrubokrętów, nożyczek, otwieraków metalowych, szczypiec, wkrętaków oraz kompletnych zestawów. Dzięki dostępnym produktom można szybko i bezpiecznie otworzyć każdy model smartfonu, niezależnie od producenta. Wysokiej jakości narzędzia do naprawy telefonów z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających pracowników! 

Profesjonalna chemia i narzędzia serwisowe do telefonów 

Narzędzia do naprawy smartfonów to jedynie część naszej bogatej oferty. W naszym sklepie jest również dostępna chemia do elektroniki i kleje (syntetyczne, dedykowane do szkła), które znajdują zastosowanie przy wielu rodzajach napraw. Chemia serwisowa obejmuje szeroki zakres produktów – od past do reballingu, płynów do przemywania bazujących na izopropanolu czy taśm montażowych i klejących. Dzięki nim można sprawnie zamontować ekran telefonu, panel dotykowy, baterię czy tylną klapkę. Wszystkie narzędzia do serwisu telefonów zamówisz wygodnie z dostawą pod wskazany adres. Oferujemy sprawną realizację, a dla stałych klientów także atrakcyjny program lojalnościowy!

Narzędzia serwisowe GSM do oprogramowania w smartfonach

Niezbędnym elementem wyposażenia serwisu GSM są programatory serwisowe do telefonów. Te urządzenia pozwalają na diagnozowanie, programowanie oraz aktualizowanie oprogramowania w smartfonach. Ich zastosowanie jest kluczowe w przypadku napraw związanych z oprogramowaniem oraz przywracaniem funkcjonalności urządzeń. W ofercie znajdziesz również zasilacz cyfrowy, płytkę do testowania kabli Lightning, a także iCharger do aktywacji ładowania baterii w iPhonach czy urządzenie do kalibracji czytnika linii papilarnych. Narzędzia serwisowe GSM, maty, organizery na śrubki czy nawet ściereczki bezpyłowe zamówisz w atrakcyjnych cenach! 

Odpowiednie wyposażenie serwisu GSM pozwala zrealizować praktycznie każdą naprawę. Dzięki różnego rodzaju produktom można poszerzać ofertę swojego biznesu, a także pozyskać większą liczbę klientów. Stwórz kompleksowy zestaw narzędzi do naprawy telefonów i akcesoriów, które są niezbędne do skutecznego diagnozowania, naprawiania i serwisowania telefonów! Warto inwestować w wysokiej jakości sprzęt, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i utrzymać wysoki standard świadczonych usług.

Strona wygenerowana w 0.748 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję