SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • MATE 10 LITE
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do MATE 10 LITE

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkło hartowane do Huawei Mate 10 Lite

Jeśli chcesz przez wiele lat cieszyć się ulubionym smartfonem, pierwsze co powinieneś zrobić po jego zakupie, to zaopatrzyć się w wysokiej jakości akcesoria ochronne. Jest to szczególnie ważne w przypadku modeli z średniej półki cenowej, w których producent musiał zastosować pewne kompromisy jakościowe i budżetowe. Do takich telefonów należy na przykład Huawei Mate 10 Lite, czyli jeden z najchętniej kupowanych smartfonów przełomu 2017 i 2018 roku.

W tańszych modelach telefonów na uszkodzenia i awarie narażone są przede wszystkim elementy obudowy zewnętrznej oraz wyświetlacze. Bardzo często do nieszczęścia potrzeba niewiele – wystarczy przypadkowe uderzenie lub upadek telefonu na ziemię, by na jego wyświetlaczu pojawiła się utrudniające użytkowanie pajęczyna pęknięć. Warto zatem zainwestować w wysokiej jakości szkło hartowane do Huawei Mate 10 Lite.

Szkło ceramiczne do Huawei Mate 10 Lite

Szkło hartowane lub szkło ceramiczne do Huawei Mate 10 Lite to tanie akcesorium ochronne, dzięki któremu zminimalizujesz ryzyko uszkodzenia mechanicznego wyświetlacza i kosztownej naprawy telefonu. W asortymencie naszej hurtowni internetowej GSMOK można kupić szkło ceramiczne oraz szkło hartowane do Huawei Mate 10 Lite, które zabezpieczy przedni ekran, a przy tym nie wpłynie na komfort korzystania z urządzenia. Proponowane przez nas hartowane i ceramiczne szkła do Huawei Mate 10 Lite to bardzo cienkie akcesoria, które są niemal niewyczuwalne w codziennym użytkowaniu telefonu.

 

Strona wygenerowana w 0.51 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję