Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Obudowy

(ilość produktów: 602 )
SORTUJ
MODEL
POKAŻ
STRONA
z 7
Aktywne filtry:
Netto 63.00 zł
Brutto 77.49 zł

Produkt
niedostępny

Netto 93.49 zł
Brutto 114.99 zł
Netto 223.56 zł
Brutto 274.98 zł
Netto 223.56 zł
Brutto 274.98 zł
Netto 276.41 zł
Brutto 339.99 zł
Netto 28.45 zł
Brutto 34.99 zł

Produkt
niedostępny

Obudowy i klapki baterii do telefonów Samsung i Apple 

Czasy niezwykle wytrzymałych telefonów już dawno minęły, a modele takie jak słynna, niezniszczalna Nokia 3310 są już wyłącznie przedmiotem legend krążących w internecie. Co prawda producenci współczesnych smartfonów również dokładają wszelkich starań, by ich urządzenia były jak najbardziej trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale konieczność wybierania możliwie najlżejszych materiałów sprawia, że nawet najlepsze smartfony mogą ulec uszkodzeniu.  

Pęknięcie lub złamanie się obudowy smartfonu jest doświadczeniem przykrym z kilku powodów. Wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na wrażenie estetyczne – pęknięcia czy wykrzywienia nie wyglądają dobrze, tym bardziej jeśli pojawiają się na nowym i drogim iPhone’ie czy Samsungu z flagowej serii Galaxy. Trzeba jednak pamiętać, że obudowa ma nie tylko ładnie wyglądać, ale przede wszystkim chronić poszczególne podzespoły urządzenia mobilnego, takie jak bateria czy płyta główna. To dlatego w przypadku uszkodzenia klapki baterii, jak najszybciej powinniśmy znaleźć odpowiednie części serwisowe.  

Klapki baterii do iPhone Apple 

Urządzenia mobilne amerykańskiego producenta przodują w wielu prestiżowych rankingach i uznawane są także za jedne z najbardziej wytrzymałych smartfonów. Jednak także one mogą ulec zniszczeniu na skutek upadku na twarde podłoże. W ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK można znaleźć najróżniejsze klapki baterii do iPhone Apple do wielu flagowych modeli tej firmy. Posiadamy między innymi klapki baterii do iPhone 6 czy 7.  

Zdajemy sobie sprawę z tego, że posiadany telefon komórkowy często wyraża także charakter jego użytkownika. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była jak najbardziej różnorodna. Posiadamy szybki tylne do iPhone w różnych kolorach, takich jak złoty, szary czy rose gold. Proponowane przez nas klapki baterii i szybki tylne do iPhone są wykonane z największą starannością i skutecznie zastępują fabrycznie zamontowane obudowy, które uległy uszkodzeniu. Jedynym aspektem wizualnym, który część z nich odróżnia od elementów oryginalnych, jest brak logo Apple w centralnym miejscu.  

Klapki baterii do telefonów Samsung i Huawei 

W asortymencie sklepu internetowego GSMOK można znaleźć także części serwisowe do popularnych modeli firm takich jak Samsung czy Huawei. Oferujemy między innymi klapki baterii do telefonów Samsung z flagowej serii Galaxy. Tutaj również nasi klienci mogą wybierać z różnych wariantów, takich jak biały, czarny czy niebieski. Wszystkie klapki objęte są półroczną gwarancją.  

Inne elementy obudowy 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem części zamiennych wszystkie osoby, których telefony uległy zniszczeniu. Poza klapkami baterii do telefonów Samsung, iPhone czy Huawei, oferujemy także ramki do obudowy oraz korpusy bez szybki. W przypadku trudności z wyborem odpowiednich elementów zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami i doradcami, którzy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Strona wygenerowana w 0.709 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję